Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, Filozof manijak said:

 

a onda moj odgovor:

"- a tebi ne smeta kad ubijaju biljke?

Ili smatraš da su životinje, kao oblik života,  vrednije od biljaka?"

 

I tu se igranka prekida :D

 

 

Jok.

Ostane još par  logički i kulturološki mogućih rasklimatanih  koraka.

 

 

Mnogo je važnije što sam sinoć u frizu iskopao zaboravljenu kordunašku kobasicu, ispekao i u slast pojeo. 

 

Od gladi sigurno neću umreti pa su moji prehrambeno-gastronomski izbori zasnovani samo na estetici. 

Da zanemarimo debljinu novčanika, for the sake of the argument

Sve ostale priče smo prežvakali još sredinom srednje škole.

 

Ako baš moramo ubijati, čini mi se da je bolje to raditi brzo , skraćuje se patnja ubijanog stvora.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, dùda said:

eno mi se kuva pasulj sa rebarcima dok ja ovde drndam po forumu

 

jesam li ja sada potencijalni ubica magaraca i ponija :cry: ?

 

 

zavisi od koga su rebarca. :sleep:

 

51 minutes ago, levi said:

 

ili oni kojima nije dovoljno da jedu šta hoće u svoja 4 zida, nego naprave od toga politički stav, kako je to njihovo neotuđivo pravo, da je životinja dužna da položi svoj život zbog njihovog uživanja u hrani itd. pa naprave  šaljiv meme kako tele cvrči u tigalju i sl, a sablaznili bi se s punim pravom kad bi neko napravio meme kako cvrči magarac kada dobije metak, ili tako nešto

 

ma kakva 4 zida, ima ih sto jedu i u javnosti. video svojim ocima! jedu ulicom, u parkovima, rostiljaju po shumama...

 

imaju i svoje organizacije, zovu ih restorani. tek tamo sta rade - ne bi verovao!

 

a kao problem im sto neko iz cista mira prosvira mozak magarcu i poniju.

 

licemerje. 

Link to comment

komarci, pih

 

da znate kakav sam genocid počinio nad krpeljima preparatom "nadzor" na svom placu i ponovo ću,

čim primetim da su neki preživeli  :fur:

(jbg, pala osveta za uvaljenu boreliju )

 

molba:

samo bez učitavanja tipa: danas krpelji, sutra stršljeni, preksutra miševi, naksutra krtice..... i naravno zna se ko na kraju  :sleep:

Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

Screenshot-20191108-143801.jpg

 

 

 

Je l' beše u Pirotu prave kačkavalj od magarećeg mleka?

Pevačica mi je iz Pirota pa je dobila zahtev da mi donese peglane kobasice.

A ako tamo prave   taj sir, možda i gaje magarce za klopu pa ću naručiti kilo, dva mesa.

Link to comment

Jedino etički još uvek problematično pitanje koje mi ostaje kad je hrana u pitanju je šta raditi sa ogromnom količinom ljudskog mesa koje se gomila svaki dan i baca u zemlju da truli ili se spaljuje skroz. 

A dečica negde gladuju.....

Link to comment
4 minutes ago, Bujodrag said:

Jedino etički još uvek problematično pitanje koje mi ostaje kad je hrana u pitanju je šta raditi sa ogromnom količinom ljudskog mesa koje se gomila svaki dan i baca u zemlju da truli ili se spaljuje skroz. 

A dečica negde gladuju.....

 

soylent-green.png

Link to comment
1 minute ago, Radoye said:

 

soylent-green.png

 

 

Da, film je kao bio kontroverzan. 

Bzvz.

Ali, stvar je prosta: mene moje telo posle moje smrti nič ne zanima. Dakle, korisno bi bilo da ga zaveštam negde za medicinska istraživanja, pogotovo ako će istraživati multiplu sklerozu. I, mnogi će reći da je to moralno ispravan stav.

No, ne treba im za to skroz celo moje telo nego samo uzorci. Ostaće butine i ruke, veći deo i svašta još. Možda malo staro i žilavo meso, ali ipak meso. Hrana. ?

Link to comment
7 hours ago, omiljeni said:

Paukove ne treba izbacivatj jer love muve, sto je super jer ne moras ti da okrvavis ruke.

Danas pauci, sutra blackwater. Ili legija stranaca.

Link to comment
7 hours ago, omiljeni said:

Paukove ne treba izbacivatj jer love muve, sto je super jer ne moras ti da okrvavis ruke.

moj muž kada usisava, ostavlja paukove. i paučinu :ph34r:

a uglavnom on usisava

onda ja moram da sa vatam sokoćala kad kuća počne da nam liči na objekat strave i užasa :laugh:

ja onda gledam da usisam paučinu, a paukove puštam da beže ili ih deložiram :sleep:

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

moj muž kada usisava, ostavlja paukove. i paučinu :ph34r:

a uglavnom on usisava

onda ja moram da sa vatam sokoćala kad kuća počne da nam liči na objekat strave i užasa :laugh:

ja onda gledam da usisam paučinu, a paukove puštam da beže ili ih deložiram :sleep:

 

pa kako pauci po podu, ja usisavam isto, nisam video to nigde, oni ostaju po coskovima u gornjim delovima a to se ne usisava, mi zivimo odvojeno, niko nikome ne smeta

Link to comment
1 minute ago, villiem said:

 

pa kako pauci po podu, ja usisavam isto, nisam video to nigde, oni ostaju po coskovima u gornjim delovima a to se ne usisava, mi zivimo odvojeno, niko nikome ne smeta

pa ko je rekao ''na podu''

nisu na podu, nego su gore, ali posle određenog broja meseci, ta paučina krene opasno da se spušta na naše visine :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...