Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajd sad da se zavrti još jedan krug [emoji12]

Životinje koje se ubijaju u klanicama ne bi ni postojale da nisu namenjenje klanju?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

....kao ni ratarsko-voćarsko-povrtarske kulture

 

 

edit: najzanimljivije mi je mišljenje gde se zaviruje u tuđ tanjir i gastro-navike, šta gde kako i koliko, i na kraju - zašto? :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Znajuci sebe kakav sam nacista prema pusacima kao ex konzument nikotina..Ne smem ni da zamislim kakav bih bio kao vegan ili vegetarijanac. 

 

Sve se to uvek gleda iz licnog ugla ili koristi.

Link to comment

Zašto li sam uopšte sumnjao da će se na forumu naći i oni koji simpatišu ludake koji isključivo iz pukog zadovoljstva ubijaju okolo? Pa ovde ima i onih koji promovišu trovanje pasa u slobodno vreme.

Link to comment

Taj što je ubio iz čistog sadizma sutra će to isto uraditi i s nekim na dve noge, ne bi bio prvi put da se prvo "vežba" na životinjama pre nego što pređe na ljude.

Edited by Time Crisis
Link to comment
41 minutes ago, Filozof manijak said:

Naravno, ali taj pravac narativa nema nikakve veze sa pričom oko ubijanja nesretnog magarca i ponija

 

Stoji..ali bilo koji vegan (i ne samo vegan) ce sa velikom samouverenoscu moci da nastupi pitanjem "Smeta ti kad ubiju ponija i magarca a sta je sa prasicima i pilicima ? ". I onda igranka krece..

 

Ponovicu..covek koji moze da puca u magarca ili konja iz puke obesti, nije bas covek. Ovo mu je samo bio trenutni ventil dok ne skupi dovoljno petlje ili ludila za jace zezanje.

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Stoji..ali bilo koji vegan (i ne samo vegan) ce sa velikom samouverenoscu moci da nastupi pitanjem "Smeta ti kad ubiju ponija i magarca a sta je sa prasicima i pilicima ? ". I onda igranka krece..

 

 

a onda moj odgovor:

"- a tebi ne smeta kad ubijaju biljke?

Ili smatraš da su životinje, kao oblik života,  vrednije od biljaka?"

 

I tu se igranka prekida :D

Link to comment
 
a onda moj odgovor:
"- a tebi ne smeta kad ubijaju biljke?
Ili smatraš da su životinje, kao oblik života,  vrednije od biljaka?"
 
I tu se igranka prekida [emoji3]
A koji je odgovor na to pitanje?
Ozbiljno me zanima...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Odgovor je

"- Pa nije to isto, životinje imaju svest, nervni sistem, njih to boli i pate....itd.

- A ako znaš da i biljke ne pate ili ne osećaju neki ekvivalent bola?"

 

Samo primeniš njihovu argumentavciju na ishranu biljkama, i ako počnu da vrdaju kako to nije isto, jednostavno ih proglasiš klasičnim licemerima.

Case closed  :sleep:

 

Da se razumemo, ne spočitavam nikom kako i čime će se hraniti, ovde je akcenat na onim agresivnim veganima,

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Odgovor je

"- Pa nije to isto, životinje imaju svest, nervni sistem, njih to boli i pate....itd.

- A ako znaš da i biljke ne pate ili ne osećaju neki ekvivalent bola?"

 

Samo primeniš njihovu argumentavciju na ishranu biljkama, i ako počnu da vrdaju kako to nije isto, jednostavno ih proglasiš klasičnim licemerima.

Case closed  :sleep:

 

Da se razumemo, ne spočitavam nikom kako i čime će se hraniti, ovde je akcenat na onim agresivnim veganima,

 

samo si zaboravio ko je imao prvi potez na početku licemerne igranke

 

oni koji sa zadovoljstvom satiru stada ubijenih životinja, a onda oplakuju jednog ubijenog magarca

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

Zašto li sam uopšte sumnjao da će se na forumu naći i oni koji simpatišu ludake koji isključivo iz pukog zadovoljstva ubijaju okolo? Pa ovde ima i onih koji promovišu trovanje pasa u slobodno vreme.

Ako slučajno mislis na mene, ja nemam nikakvu dilemu da takve ljude treba baciti u zatvor i onda na posmatranje, jer su opasni za sve. 

A uvek možemo pozvati i fasiste iz Levijatana da to reše, i oni imaju solidan broj obožavaoca na forumu. 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...