Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja nategao kad sam bio malji dete

doduše nije bio next već knjaz. prvi gutljaj sam surduknuo, al sam drugi ispljunuo

 

posle me leglo da spavam, a bilo i bljuc

 

ništa mi ne pričaj. i ja sam od kokoškinog govanceta mislila da je negro bombona. :blush:

Link to comment
9 minutes ago, ordi said:

 

ništa mi ne pričaj. i ja sam od kokoškinog govanceta mislila da je negro bombona. :blush:

Ćale se jednom pijan najeo onih tableta za sudomašinu misleći da su neke karamele... :lolol:

Link to comment
Just now, mraki said:

Ćale se jednom pijan najeo onih tableta za sudomašinu misleći da su neke karamele... :lolol:

Ja onu pastu za brijanje koja je bila u tubi prpit naneo na cetkicu za zube , i krenuo da ribam zube....Dobro je penilo!

Eto kad ste alkoholicar i neznalica!

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Ćale se jednom pijan najeo onih tableta za sudomašinu misleći da su neke karamele... :lolol:

 

e kuku :lolol:

 

meni je keva pričala da je njen kolega isto tako pijan jeo granule za pse uz pivo i vikao "ukusno! slano!"

Link to comment
17 hours ago, ordi said:

 

e kuku :lolol:

 

meni je keva pričala da je njen kolega isto tako pijan jeo granule za pse uz pivo i vikao "ukusno! slano!"

ih, pa još od mela gibsona, svi su to probali :D

Link to comment

E, evo napale me sad memorije pamćenja.

 

Ako smo u sedmom razredu osnovne napravili prvi bend nas trojica onda smo u osmom promenili ime i ne sećam se koje je bilo prvo ali jedno je bilo neverovatno originalno, zvali smo se The Oloshi a drugo je bilo sasvim PC i društveno prihvatljivo, zvali smo se Sintelan (ili on) 

 

I oba imena sam imao iscrtano krupnim slovima na zidu sobe  :D  jbt, to je bila prava tinejdžerska soba :lolol:

Link to comment
Just now, Bujodrag said:

E, evo napale me sad memorije pamćenja.

 

Ako smo u sedmom razredu osnovne napravili prvi bend nas trojica onda smo u osmom promenili ime i ne sećam se koje je bilo prvo ali jedno je bilo neverovatno originalno, zvali smo se The Oloshi a drugo je bilo sasvim PC i društveno prihvatljivo, zvali smo se Sintelan (ili on) 

 

I oba imena sam imao iscrtano krupnim slovima na zidu sobe  :D  jbt, to je bila prava tinejdžerska soba :lolol:

:lol:

sintelon je bio salon nameštaja. s obzirom na prvo ime, rekla bih da vam je drugo bilo po lepku :D

Link to comment

Pa da. Mi smo tad već bili navareni kad god smo mogli a duvali smo i lepak par puta ali smo na sreću brzo shvatili da to nije za zezanje kao vutra pa smo ubrzo batalili lepak ali je ostalo ime  ...

kao ime ruže, samo ime ostade  :) 

 

:D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...