Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, Aion said:

 

Sad isao da proverim, ima dosta posmatraca, nisam mogao bas da pridjem, a i sumrak je, ali rekao bih da je stvar jos gora, da vade kamene kocke i na njihovo mesto postavlju betonske sa nalepljenom kamenom plocom.

Kremšnite.

Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    812

  • radisa

    730

Top Posters In This Topic

Posted Images

vi beogradjani ste stvarno razmazeni do bola. 

jbt mi u borci plivamo u fekalijama zbog manjka kanalizacije i viska govana, a vi kukate jer vam je kocka previse kockasta maltene

Link to comment
3 minutes ago, sherman said:

vi beogradjani ste stvarno razmazeni do bola. 

jbt mi u borci plivamo u fekalijama zbog manjka kanalizacije i viska govana, a vi kukate jer vam je kocka previse kockasta maltene

 

Pa dobro, bar ste nelegalno zidali kuće, ušparali ste.

Link to comment
Just now, zorglub said:

 

Pa dobro, bar ste nelegalno zidali kuće, ušparali ste.

morali smo negde smestiti sve ljude koji su pobegli od ratnog vihora. da su sve izbeglice cekale dozvole za gradnje, sad ih ne bi ni bilo.

e sad druga je stvar sto im nije bio jasan koncept kanala, pa su ih zatrpavali i time dodatno sebi naskodili.

 

Link to comment

Da, stvarno odlicna. Usrecice se ta devojcica sa jedno sest, sedam dece za zivota. Nadam se da ziveti srecno.

Sud nije tu da konstatuje kakvo je stanje stvari, jer znamo i sami da romi ranije stupaju u sex odnose, vec da proba da stanje menja na bolje, onoliko koliko moze. Nista ne bi promenila u sirem smislu ni odluka kojom se potvrdjuje kazna zatvora, ali ovako daje jasan signal da je jebati decu od 13 godina ok.

Link to comment
1 minute ago, ultra plasticni said:

Da, stvarno odlicna. Usrecice se ta devojcica sa jedno sest, sedam dece za zivota. Nadam se da ziveti srecno.

Sud nije tu da konstatuje kakvo je stanje stvari, jer znamo i sami da romi ranije stupaju u sex odnose, vec da proba da stanje menja na bolje, onoliko koliko moze. Nista ne bi promenila u sirem smislu ni odluka kojom se potvrdjuje kazna zatvora, ali ovako daje jasan signal da je jebati decu od 13 godina ok.

ovo je pravi primer kako mali perica i novinar informera i kurira zamisljaju krivicno pravo i smisao njegovog postojanja.

samo ti jos fali SRBIJO STA NAM RADE!!!

 

i da je ovaj lik otisao na robiju od 10 godina, i dalje bi oni bili siromasni, i dalje bi stupali u odnose kad oni hoce i  dalje bi radjali sedmoro dece.

a ona bi mu dolazila u posetu, donosila stvari i hranu, dovodila dete da vidi tatu, i verovatno jebala majku sudija sto joj odvedose coveka

Link to comment

Pre svega, na taj nacin mozes da razgovaras sa nekim sa kim si cuvao ovce po Borci, sabane, ma koliko bile lucidne tvoje ideje.

Drugo, da li mozes da zamislis sebe u ulozi oca deteta koje je zatrudnelo sa nekim ko ima 22 godine.

Trece, nisam pronasao da je nalaz dala Komisija vestaka razlicite struke o psihofizickom stanju ost i okr, vec vestak pojedinac.

Cetvrto, starije je nacelo nepoznavanje zakona ne oslobodja, od neotlonjive pravne zablude.

 

Link to comment
7 minutes ago, ultra plasticni said:

Pre svega, na taj nacin mozes da razgovaras sa nekim sa kim si cuvao ovce po Borci, sabane, ma koliko bile lucidne tvoje ideje.

Drugo, da li mozes da zamislis sebe u ulozi oca deteta koje je zatrudnelo sa nekim ko ima 22 godine.

Trece, nisam pronasao da je nalaz dala Komisija vestaka razlicite struke o psihofizickom stanju ost i okr, vec vestak pojedinac.

Cetvrto, starije je nacelo nepoznavanje zakona ne oslobodja, od neotlonjive pravne zablude.

 

prvo, u borci slabo ima ovaca, vise smo koza fazon.

drugo, nema potrebe da se ljutis sto mi je tvoj komenatar zalicio na komenatar sa kurirovog sajta. nije mi bila namera da budem shaban, mada verovatno i jesam...

razumem da mozda kao otac zelis zadovoljenje pravde na nacin kako ti zelis, ali zato i postoje nekakva jebena pravila postupka da bi se sprecili razjareni pojedinci da dele pravdu. evo ti primer levijatana.

ako si pravnik, nema sta da ti bude nejasna odluka, mozes samo da se slazes sa njom ili ne. dakle nema jednog elementa krivice, nema dela. kraj.da li je neko nacelo starije od nekog drugog nema veze ovde. imas propisane elemente krivice i to je to.

a vestacila je sigurno komisija vestaka, ali se uvek na pretres poziva jedan a ne svi. 

 

Link to comment

Ok, jasno je da nisi pravnik kad kazes da odluka ne moze da bude nejasna, posto moze i to je uvek slucaj kada postoji povreda postupka.

Ali, na stranu sve to, meni je kao coveku, a ne kao pravniku, neprihvatljivo da branim i odobravam odnos punoletnika sa detetom. 

Link to comment
1 minute ago, ultra plasticni said:

Ok, jasno je da nisi pravnik kad kazes da odluka ne moze da bude nejasna, posto moze i to je uvek slucaj kada postoji povreda postupka.

Ali, na stranu sve to, meni je kao coveku, a ne kao pravniku, neprihvatljivo da branim i odobravam odnos punoletnika sa detetom. 

eto sad si mi vratio i uclanio se u klub neotesanih shabana sa borcanskih pasnjaka. cestitam.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...