Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Iskreno, meni se ne sviđa to što je njemu maltene dato da on predlaže neke sankcije, zakone, ono, ajd što je čovjek u trajnom ptsd, razumljivo, pa nisam siguran da mu je rasuđivanje čisto, već što je to klasično SNS poseravanje na struku, konkretno penologiju, na uštrb jadnog istraumiranog oca. Klasični SNS "Populizam 101".

Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    812

  • radisa

    730

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, ultra plasticni said:

Meni je samo cudno sto se odmah preinacilo u oslobadjajucu. Videcemo kako ce proci vanredni pravni lek pred VKS

Pa nije odmah. Jednom je ukidana, drugi put je po zalbi otvorena rasprava pred Apelacijom, pa je nakon rasprave pred drugostepenim sudom preinacena presuda. 

Link to comment
43 minutes ago, mraki said:

Izbegavam da komentarišem Igora Jurića zbog svega što je proživeo, plus mi se činio kao retko ispravan čovek, ali sve mi se manje svidjaju neke njegove akcije. Jasno je da ono izglasavanje zakona nije došlo tek tako, predpostavljam da će tek u kampanji morati da preuzme neku malo aktivniju ulogu i jasno se stavi na stranu vladajuće ekipe. A tu je vidim i neki biznis iz Luksemburga koji je premijerka obišla...

 

to je to  tu su svi. misilm da fali Simo Spasić, tu je negde

 

juric-vulin-ivanovic-djuirc-staro-gacko.

Edited by levi
Link to comment

Meni je na ovoj slici jedna stvar neverovatna: ovde je najmanje dvoje ljudi kojima su se tabloidi koje drzi drugih dvoje usralo u zivot, ovoj crtajuci metu na muza, ovom drugom nedeljama razvlaceci morbidne detalje o nesrecnoj cerki a radi zarade, u drugom talasu su se okomili i na njega licno.

 

Pre svega iz nekog osecnja postovanja prema cerki ili muzu, sta koj kurac stojite i slikate se sa ovim ljudima? Od kad je SNS na vlasti, dobio sam duplo vise razloga i argumenata za mizantropiju nego za sve ove godine pre toga.

 

Ako ovaj Juric da smrt svoje cerke SNSu za promociju, neka nas sjebe neki asteroid sve komplet, za bolje nismo. Mi smo greska kosmosa.

Link to comment
57 minutes ago, vememah said:

 

Ne vidi se cela slika ako se ne klikne pa evo i ovako:

EEMtUqgWkAU1kV-?format=jpg&name=medium

 

Nije daleko od pameti da je ona DB kadar uvaljen Ivanoviću.

 

 

kadar=fuksa

Link to comment
16 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja stvarno bih Jurića voleo da opravdam, i shvatam da bol koji je on doživeo je neopisiv, ali za sve postoje granice...



... Shiit has hit the fan...
 

 

 

meni je bilo malo ono...sto je poceo da smislja te zakone, te inicijative, treba sve to, al postoji nacin, u drzavama, ovako se previse uneo, a nije u redu reci nesto, zbog svega sto se desilo.Bilo je i nekih analiza, ne radi se to na prepad, nije to za amatere, tako rade ovi u vlasti,  sta im padne to cine a oni i ne moraju da ozakone.Evo sad kad vidim sliku malo sam hrabriji.Opet, on je tako resio da ima smisla i njemu i njegovoj porodici.Tesko je...Ja bih, ipak, razdvojio nju i njega

Edited by villiem
Link to comment

 

Sad isao da proverim, ima dosta posmatraca, nisam mogao bas da pridjem, a i sumrak je, ali rekao bih da je stvar jos gora, da vade kamene kocke i na njihovo mesto postavlju betonske sa nalepljenom kamenom plocom.

Link to comment

Majić je obrazložio i zašto načelo ignorantia iuris nocet ovde nije primenjivo. Na strani šest stoji: "Imajući na umu da je usled hiperkriminalizacije ponašanja u savremenom dobu neodrživo insistirati na načelu da nepoznavanje prava nikoga ne opravdava, kao i činjenicu da sociološko-kulturološki kontekst definiše, između ostalog, i seksualne i bračne odnose među pripadnicima određene društvene grupe, ovaj sud je, s obzirom na osobenosti romske nacionalne manjine, odnosno okruženja iz koga okrivljeni potiče i u kome se kreće, a koje se odnose na rano stupanje u polne odnose i rano zasnivanje zajednice života, našao da u konkretnom slučaju okrivljeni nije bio dužan da zna da je stupanje u polne odnose sa licem koje nije navršilo 14 godina predviđeno kao krivično delo".

 

 

Plaši me to što će argument o hiperkriminalizaciji verovatno da prigrle i zloupotrebljavaju podobne i podmazane sudije, ali ovde je zaista dobro upotrebljen. Odlična presuda.

Edited by napadaj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...