Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

shta je zdetetom?

sent from bubamoto


Izgleda da je sve ok, na vreme su reagovali

Prema rečima majke, vaspitačica je bila veoma prisebna i kada je ustanovila da je u flašici umesto vode “asepsol”, odmah je pozvala i rekla šta je ustvari bio uzrok lošeg zdravstvenog stanja deteta.

- Devojčici je curila neka providna sluz i povraćala je više puta. Da nisam znala uzrok, dete bi i dalje bilo u bolnici na otkrivanju simptoma, što je moglo da bude veoma opasno, jer je vreme bilo najbitniji faktor – kaže majka.

Međutim, postavlja se pitanje, šta će sredstvo za dezinfekciju podova u flašici koja je imala etiketu vode? Jelena Radovanić kaže da vaspitačica nije znala šta se nalazi u flašici.

- U policiji sam saznala da već imaju informacije ko je na sto stavio “asepsol” – rekla nam je Jelena Radovanović.



Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

glupača - mogla je označiti flašicu bilo kako ako je već krala asepsol.

 

i moj ćale je pre dosta godina na poslu nategao staklenu flašu knjaza miloša u kojoj je bila kiselina. srećom, nije progutao, tako da je dugo imao otečen jezik samo. 

 

 

Link to comment

Ama to se dostaavlja u velikim kanisterima, pa sad da li treba da se sipa u one lavore i sta i onda je neko smislio da je lakse baratati sa manjom "plastikom"....

Prosto uvek igram na lenjost i glupost....

Link to comment
7 minutes ago, ordi said:

i moj ćale je pre dosta godina na poslu nategao staklenu flašu knjaza miloša u kojoj je bila kiselina. srećom, nije progutao, tako da je dugo imao otečen jezik samo.

 

 

... moj cale (na poslu) benzin, isto iz Knjaza. dva gutljaja dok nije skontao, posle na ispiranje.

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ama to se dostaavlja u velikim kanisterima, pa sad da li treba da se sipa u one lavore i sta i onda je neko smislio da je lakse baratati sa manjom "plastikom"....

Prosto uvek igram na lenjost i glupost....

 

Ima da se kupi petoprocentni rastvor asepsol u beloj plastičnoj ambalaži od litar zapremine.

 

To se dodatno razblažuje pred upotrebu (ima da se kupi spreman za upotrebu jednoprocentni rastvor u manjem pakovanju, sa raspršivačem)

Link to comment
 

Ima da se kupi petoprocentni rastvor asepsol u beloj plastičnoj ambalaži od litar zapremine.

 

To se dodatno razblažuje pred upotrebu (ima da se kupi spreman za upotrebu jednoprocentni rastvor u manjem pakovanju, sa raspršivačem)

oni dobijaju ono shto ustanova osvoji na tenderu. ako je bure sa crevom da srchu na crevo u flashe, onda je to. nemaju nikakav izbor.

 

ne opravdava, naravno.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

ma bre, ni minut ne treba da se označi plastična flašica pa nek pretaču u šta hoće! npr. crvenim markerom udariš X i znaš da nije za oralnu upotrebu.

 

edit: i ja čuvam komovicu za obaranje detetove temperature u staklenoj flašici nextovog soka, pa je obeležena da ne pomisli da je sok od jabuke i nategne. :mellow:

Edited by ordi
Link to comment
2 minutes ago, ordi said:

ma bre, ni minut ne treba da se označi plastična flašica pa nek pretaču u šta hoće! npr. crvenim markerom udariš X i znaš da nije za oralnu upotrebu.

Dete nece obavezno znati....

Link to comment
8 minutes ago, ordi said:

 

edit: i ja čuvam komovicu za obaranje detetove temperature u staklenoj flašici nextovog soka, pa je obeležena da ne pomisli da je sok od jabuke i nategne. :mellow:

ja nategao kad sam bio malji dete

doduše nije bio next već knjaz. prvi gutljaj sam surduknuo, al sam drugi ispljunuo

 

posle me leglo da spavam, a bilo i bljuc

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...