Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 minutes ago, Majo said:

Kombinacija i jednog i drugog. Zemlja je jednostavno napustena u svim sferama zivota i prepustena stihiji.

Baš razmišljam da li bi lik probao da uradi to nekom ko nije mator...

 

I kako bi recimo ja reagovao na tako nešto....

 

ALi, takav nikad ne bi udario na nekog relativno mladog, za kog ne zna kakve su mu veze... Takvi se uvek o tome raspitaju, pre nego što procene da su njihove jače, dok jednom ne nalete ili na nekog ludaka kog boli kurac za njegove veze ili na nekog ko može da mu sjebe život jednim pozivom, a on nije bio svestan toga...

 

Baš sam iznerviran, čičicu znam iz anegdota drugara koji radi u pozorištu, pa osećam ovo nekako polulučno, valjda sam zato i pogođen...

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, radisa said:

Baš razmišljam da li bi lik probao da uradi to nekom ko nije mator...

 

I kako bi recimo ja reagovao na tako nešto....

 

ALi, takav nikad ne bi udario na nekog relativno mladog, za kog ne zna kakve su mu veze... Takvi se uvek o tome raspitaju, pre nego što procene da su njihove jače, dok jednom ne nalete ili na nekog ludaka kog boli kurac za njegove veze ili na nekog ko može da mu sjebe život jednim pozivom, a on nije bio svestan toga...

 

Baš sam iznerviran, čičicu znam iz anegdota drugara koji radi u pozorištu, pa osećam ovo nekako polulučno, valjda sam zato i pogođen...

Da ne trolujem, desavaju se ovakve stvari i u Spaniji i kako idem sve stariji, tako mi sve manje prijaju opusteni sistemi i teze podnosim bahatost pojedinaca na dnevnoj bazi. Namerno nisam rekao drzava ili drustvo, jer zakoni su svuda maltene isti ali sprovodjenje istih je ono sto radja ovakve anomalije.

Link to comment
22 minutes ago, Majo said:

... i kako idem sve stariji, tako mi sve manje prijaju opusteni sistemi i teze podnosim bahatost pojedinaca na dnevnoj bazi.

 

Ovi je interesantan i izgleda univerzalan fenomen. Ja sam svojevremeno direktno mrzeo Švabiju i Austriju i njihov red, a voleo mediteranske zemlje i njihov haos. Sad sam nekako obrnuo stvar.

Link to comment
4 minutes ago, Anonymous said:

 

Ovi je interesantan i izgleda univerzalan fenomen. Ja sam svojevremeno direktno mrzeo Švabiju i Austriju i njihov red, a voleo mediteranske zemlje i njihov haos. Sad sam nekako obrnuo stvar.

Sta da ti kazem, ja sam tako nekad davno u mladosti video svoj zivot u Juznoj Americi, sad ne bih ni turisticki otisao tamo:)

Link to comment
4 hours ago, Anonymous said:

Ovi je interesantan i izgleda univerzalan fenomen. Ja sam svojevremeno direktno mrzeo Švabiju i Austriju i njihov red, a voleo mediteranske zemlje i njihov haos. Sad sam nekako obrnuo stvar.

:D 

 

Bazel. davno, oko 22.30, cela Svajcarska vec uveliko spava, ispred banhofa nekoliko taksija stoji u redu, malo dalje policijski auto okrenut ledjima, svi kunjaju, polagano prolazi auto i polukruzno okrece preko pune linije, vraca se...

Iz reda taksista izdvaja se auto, odvozi do policajaca, pokazuje na polukruznog, prijavljuje slucaj, ovi pale rotaciju, sustizu ga, sve se dogadja u par stotina metara, ide procedura...

Drukare...

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

U kojim si ti bio kolima?

:D

 

Niks da me zajebes: bavio se omiljenim sportom, sunjanjem nepoznatim gradom.

Pesice, gledao, slusao... :sleep:

Link to comment
38 minutes ago, kurjak92 said:

Banana drzava

 

I ovo se danas zove tuca? :D

 

 

Nema nade za Srbiju, pa na prosecnoj svadbi ili u kafani je znalo da bude vise тучених, izginule da ne pominjem... :sleep:

Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Al murija koja gleda, umesto da ih razjuri...

 

Jel bi ih ti jurio i rizikovao da te neko odvali kamenom za platu koju oni dobijaju ? 

 

Zato ja kazem, u slucaju sranja tesko da ce kljunovi stati na stranu vlasti.

By the way, ovo se desava u Krusevcu ako se ne varam, sta njih briga sto se neki Bg bilmezi rokaju medjusobno. 

Link to comment
13 minutes ago, SNARC said:

 

Jel bi ih ti jurio i rizikovao da te neko odvali kamenom za platu koju oni dobijaju ? 

 

Zato ja kazem, u slucaju sranja tesko da ce kljunovi stati na stranu vlasti.

By the way, ovo se desava u Krusevcu ako se ne varam, sta njih briga sto se neki Bg bilmezi rokaju medjusobno. 

Uh pa to onda nema kraja izgovorima jbga...

Jel tako da opravdavamo i medicinare?

Jbga nema se takav luksuz kad radiš posao tog tipa...

Link to comment
22 minutes ago, SNARC said:

 

Jel bi ih ti jurio i rizikovao da te neko odvali kamenom za platu koju oni dobijaju ? 

 

Zato ja kazem, u slucaju sranja tesko da ce kljunovi stati na stranu vlasti.

By the way, ovo se desava u Krusevcu ako se ne varam, sta njih briga sto se neki Bg bilmezi rokaju medjusobno. 

Problem grupice divljaka sa batinama su drzave efikasno resile pri svom samom nastajanju jos u antickom dobu, nema veze sa platom 

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Uh pa to onda nema kraja izgovorima jbga...

Jel tako da opravdavamo i medicinare?

Jbga nema se takav luksuz kad radiš posao tog tipa...

 

1 minute ago, kurjak92 said:

Problem grupice divljaka sa batinama su drzave efikasno resile pri svom samom nastajanju jos u antickom dobu, nema veze sa platom 

 

 

Sve stoji. Ali nije se ovo desilo sad prvi put pa da stojimo zabezeknuti. 

Godinama vec pripadnici organa reda popasu po koju kamenicu i bivaju manje ili vise povredjeni. Pohapse izgrednike koji posle uglavnom budu pusteni. 

 

Ne opravdavam ih ali ih razumem. I naravno da to nema veze sa parama nego sa sistemom. I da, naravno da mogu da daju otkaz i rade nesto drugo..ali ko se ovde jos usudio da to uradi. 

Link to comment

Ma ti ucitavas da je policija odbila da izvrsi naredjenje misleci na sebe a to nema veze sa mozgom, problem je dublji i sistemski, tj mnogo vise u lancu komande. 
 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...