Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

kao shto gradonachelnik kaze, to su glasali, kamen na kamen, to ce i da bude. ko nije, jebiga demokratija. za utehu, eno je i kod engleza hihi.gif

 

mislim da je to zbilja najbolje uredjenje usvijet. kad neko reshi da se urnishe, bujrum dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

Oni su tocila, bila je svojevremeno ona vest da su uspeli da obrišu arhivu od kada je Politika počela da izlazi™ onlajn.

 

edit evo još 1 dumačina

Укида се Музеј ваздухопловства

 

ima smisla ovaj komentar

Quote
koloseumпре 2 сата
Prodali su (poklonili) aerodrom, a iz tih prihoda se finansirao muzej. Nece Francuz da ima ni dinara nepotrebnih troskova, a narocito nece da muzejski predstavlja tudje istorijsko nasledje. Kad prodate kucu i avliju, ne mozete spreciti novog vlasnika da posece tresnju koju ste vi i vas deda posadili.

 

Link to comment

Ne znam gde drugačije ovo da napišem, ne znam ni da li treba bilo gde...

Sedim večeras malo sa mojima, oni prebacuju kanale i tako naravno predjoše i preko Pinka. Tamo neka emisija, Handanović, Zadruga ekipa... i Žika Todorović.

Koliko sam skapirao radi neki projekat sa njima. Ej, Kija, Luna, Handanović i Žika. Znam da je prošao takva sranja u životu da ga nikakav aktivizam ne mora zanimati, borba protiv bilo čega. Ali čak i ako zanemarim taj neki politički kontekst i to što Pink predstavlja u tom smislu, ne mogu se oteti utisku koliko on tu ne pripada ni po kom osnovu. I ne mogu izbaciti tu sliku iz glave, kako on gleda odsutno dok ovi tamo trabunjaju nešto. Mnogo mi tužno ovo.

Edited by mraki
Link to comment

Jes' da je lokalna vest, ali mi za doom nekako, od jutros se oseti dim, samo se ne zna odakle. :isuse:

 

Quote

Dim u većem delu Novog Sada, vatrogasci traže gde je požar

U većem delu Novog Sada vidljiv je dim, ali nije poznato odakle tačno dolazi.
Kako saznaje 021.rs, vatrogasci su na terenu i pokušavaju da pronađu mesto odakle dolazi dim.
 
Mole se građani koji uoče požar da jave vatrogascima na broj 193.

 

Link to comment

Situacija rešena. :twak:

 

Quote

Povukao se dim nad Novim Sadom, nije utvrđeno odakle je došao
U većem delu Novog Sada tokom jutarnjih časova je bio vidljiv dim, ali nije utvrđeno odakle je tačno došao.

 

Kako saznaje 021.rs, vatrogasci su na terenu pokušali da pronađu mesto odakle je došao dim, a zatražili su i od građana da im dojave telefonom. Iako im se javio veliki broj njih, ostalo je nepoznato odakle je došao oblak.

 

Link to comment

blic (moguce i drugi, ja sam tamo video) danima pise o nekom novosadskom direktoru doma zdravlja koji je istripovao da je sef mafije :isuse:

lepi svoju glavu na fotografije iz kuma i slicnih filmova

zaposlenima preti koristeci fraze iz mafijaskih filmova, poklanja im uvele ruze itd

 

bizarno jbt :blink:

Link to comment

Данас у новинама јављају да је у више група деце у вртићима у Београду примећен екцем на рукама који се појавио кад су почели да користе нови течни сапун.

Приметили и ми код сина, али нам није пало на памет да би могло да буде од сапуна у вртићу. Сад јављају још мама из групе да и код њихове деце има.

 

Екцем се појавио са горње стране шаке, као испуцала кожа и црвенило. Није се жалио на бол. Користили смо пантенол пар дана и повлачи се.

Помислили смо да се играо за викенд у башти и да су му биле мокре руке кад је било хладно.

Link to comment

Obezbedite uzorak, pre neko ukone inkriminisani predmet, tužite školu organizovano sa drugim roditeljima, od odštetete pošaljite dete na odmor o trošku Ministarsttva prosvete. 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...