Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

23 minutes ago, mustang said:

da se ja pitam psihotest na sve parove bi morali da prodju da bi mogli da imaju decu. i strejt i homo parove. 

 

 

Aha, lovis parove po parkinzima nocu, onda naredis muskom da ga izvadi i proveris da li ima kurton.

Ako nema, cek da uradi psihotest na brzinu, pa mogu da nastave.

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, pbg12345 said:

zasto ne bi bilo dozovoljeno?

mogu samo (registrovani) parovi?

 

Samo registrovani parovi

I samo jajna ćelija i sperma tog para, (što je ovde ključno), ne mostoji zakonska mogućnost donorstva, kao i surogat majka

Edited by renne
Link to comment
51 minutes ago, JozoMujica said:

Aha, lovis parove po parkinzima nocu, onda naredis muskom da ga izvadi i proveris da li ima kurton.

Ako nema, cek da uradi psihotest na brzinu, pa mogu da nastave.

Realno lakše je da uradiš te testove u 12 godini i sterilises one koji ne prodju #justsaying 

Link to comment

A kad se i zatrudni..onda krece zezanje sa trazenjem veze i placanjem lekara koji treba da bude prisutan prilikom porodjaja..A ti ako nemas kintu, uzdaj se u Boga i gledaj u pasulj. 

 

Link to comment

u privatnim klinikama u kojima plaćaš sve, pa i vto, niko te ne pita da li si u braku, kad je vto finansirana od rfzo-a

tad insistiraju na braku.

Link to comment

negde pročitah vest da navodno 300000 parova u srbiji ima problem sa nemogućnošću da dobiju dete prirodnim putem, ta brojka je fascinantna ispada da polovina parova u reproduktivnom dobu ne može da ima decu, čisto sumnjam, do toga bi mogla da dovede samo neka spoljna intervencija neka ozbiljna kontaminacija kroz hranu ili možda zračenje...

Link to comment
5 hours ago, svashtabezneshto said:

u privatnim klinikama u kojima plaćaš sve, pa i vto, niko te ne pita da li si u braku, kad je vto finansirana od rfzo-a

tad insistiraju na braku.

 

ne smeju ni privatne klinike. po zakonu u srbiji. 

 

ja pricam samo sta ne dozvolja zakon srbije. koji je po meni apsolutno diskriminacioni. 

 

a pri tom su premijerka i njena partnerka  prekrsile zakon, usput se posrale na lgbt populaciju. 

 

a za psihotest @JozoMujica, pricam za roditeljstvo a ne jebavanje. to je bajka, pusta zelja ko je sposoban da bude dobar roditelj. 

Edited by mustang
Link to comment
11 minutes ago, mustang said:

 

a za psihotest @JozoMujica, pricam za roditeljstvo a ne jebavanje. to je bajka, pusta zelja ko je sposoban da bude dobar roditelj. 

Ok samo još da nadjemo nacin da sprecimo da im se omakne u toku jebavanja ako nisu prosli psiho test.

Link to comment



 
ne smeju ni privatne klinike. po zakonu u srbiji. 
 
ja pricam samo sta ne dozvolja zakon srbije. koji je po meni apsolutno diskriminacioni. 
 
a pri tom su premijerka i njena partnerka  prekrsile zakon, usput se posrale na lgbt popilaciju


E o tome i ja pišem, samo je to bitno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...