Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

kolegi juče u toku radnog vremena obili vratanca na autu, Punto, i izvukli sav benzin iz rezervoara. nekih 20ak litara. radimo na Senjaku, to mu dođe kao neki finiji kraj.

ko je beše pričao da se vraćaju devesete?

Link to comment

Moje ubistvo narucio je predsednik opstine Grocka

 

 

Quote

“Kod mene je došao jedan mlad čovek da me obavesti da je Dragoljub Simonović naručio moje ubistvo i ubistvo mog kolege Željka Matoševića i da je zadužen da ubice doveze na moju adresu i pokazao mi fotografiju”, izjavio je Jovanović i naveo da je prošle noći video da je to tačno, kad mu je do temelja izgorela kuća, u kojoj je bio sa suprugom. Kazao je da je podneo krivičnu prijavu policiji u Grockoj sa imenom osobe koja je, kako je rekao, trebalo da ga ubije i da o tome ima i službenu belešku, ali da ne može da je objavi, jer sadrži i imena lica koja su pristali da svedoče, kao zaštićeni svedoci.

 

 

i malo shale na ovu gadost

 

Quote

Novinaru zapalili kucu.
Iliti, sto bi rekla Barbara : Kolegi uveli grejanje...

 

Link to comment

ali što su na sajtu rts maherski sastavili vest o ovome - otprilike "izbio požar u garaži novinara tog i tog", istraga će cenim utvrditi da je jovanović valjda skladištio molotovljeve koktele ko turšiju, pa pala polica i jbga, izbio požar. dešava se.

Link to comment
59 minutes ago, Svarog said:

kolegi juče u toku radnog vremena obili vratanca na autu, Punto, i izvukli sav benzin iz rezervoara. nekih 20ak litara. radimo na Senjaku, to mu dođe kao neki finiji kraj.

ko je beše pričao da se vraćaju devesete?

Meni to uradilo za vreme naših.

 

Doduše, opel kadet i karaburma su bili u pitanju :(

Link to comment

koje je danas fin kraj deco moja?

ako zanemarimo istorijske reference, kuda se shetala staaara hadzidelikarapopovicka a da joj se suknje ne kaljaju :unsure:

 

ni titovo da se ne rachuna, di je moglo da se zaspi na klupi.

 

koji kraj je sad fin a da zivi narod?

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Dedinja je fin kraj

 

prosao skoro kad pogledam gore u neku vilu, otvorena kapija, vidim dvoriste, trava podsisana, otmena arhitektura, smrdi bre na pare, cetiri coveka u skupim odelima stoje pored parkiranih automobila, skapiram da su shoferi, tu su i telohranitelji isto eleganc te shvatim da je to Tomina koliba :isuse: preCtavnistvo za Kinu

 

kad bi ovaj narod znao

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

koje je danas fin kraj deco moja?

ako zanemarimo istorijske reference, kuda se shetala staaara hadzidelikarapopovicka a da joj se suknje ne kaljaju :unsure:

 

ni titovo da se ne rachuna, di je moglo da se zaspi na klupi.

 

koji kraj je sad fin a da zivi narod?

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

naselje Stepa Stepanović

 

jer roditelji tu imaju "sitnu" decu, 

za 10-15 godina eto i tu narkomanskog belaja kao u ostalim naseljema  :unsure:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...