Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Filozof manijak said:

Mene zanima kako se mlada oseća kad poredi slike pre operacija i ovaj spečeni izgled posle....

Da li je toliko odvaljena od realnosti i kompleksa da misli kako sad bolje izgleda?

 

Da li bi iko komentarisao vencanje i da li bi snimak bio toliki hit da nista nije promenila na sebi ?

 

Bitno je biti u fokusu..

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ju kolko ispirate kuku. 

 

sad sam pogledao ceo video. 

trešina. ima 3 kadra koji nisu u slow. reže se plan na plan. 

često neoštro i preeksponirano. 

najduži kadar prazni numerisani stolovi. 

na kraju mu zafalilo pa sekirom odseko refren još jednom. 

 

gledati nju je tužnjikavo. čini se da je dosta sputana svim tim kubicima koje je ubrizgala pod kožu. verovatno ne oseti ništa ni kad ljubi ni kad je ljube ni kad jede tortu. 

izraz lica onog deteta što ga cmaču sve govori. 

zubi su sledeći na redu. njih iz nekog razloga odlaže. mada pitanje je može li i da razvuče osmeh. izraz lica joj je uglavnom preplašen. 

 

želim im svu sreću. 

Link to comment
Nemanje mere je problem, a ne to što rade nešto na sebi. Možda grešim, ali imam osećaj da na zapadu ipak imaju više mere, i da je ideal lepote dosta prirodniji nego na Balkanu. Ima izuzetaka naravno, svakako si u pravu da su mediji krivi za ovo kao i za mnoge druge stvari [mention=2148]mustang[/mention]
na zapadu to rade duze i ranije se demokratizovalo, pa je verovatno i ranije ushlo u neko stabilno stanje.

ja samo pokushavam da zamislim shta je tachno zelela :unsure:

pod uslovom da iskljuchimo ono stanje kad se sopstveni fizichki izgled dozivljava kao izoblichen, shto bi vec trebalo da je kao bolest.

sent from bubamoto

Link to comment
13 hours ago, pbg12345 said:

ja sam do ove fotke bio u fazonu "neka ih, ako njih sve to cini srecnima, ko sam ja da sudim"

posle fotograafije ove nekad izuzetno lepe devojke, sad mi ih je (odnosno najpre nje) nekako pre svega zao

 

Isto.

Link to comment
6 hours ago, SNARC said:

 

Da li bi iko komentarisao vencanje i da li bi snimak bio toliki hit da nista nije promenila na sebi ?

 

Bitno je biti u fokusu..

 

To. Da se nije ovako uradila ostala bi verovatno jos jedna koja je bila mnogo lepa dok je bila mlada i to je to. Ovako se "dobro udala", svi pisu o njoj... mozete da joj pljunete pod prozor misevi :D

Link to comment
21 minutes ago, ToniAdams said:

Heh a kad sam onomad napisao da bi trebalo pre svake rapidno i intervencije odraditi pregled kod psihijatra, onoliko žensko forumsko htelo da me kolje

to si sad izmislio.

Link to comment

Šta fali operacijama, to je kao i šminkanje pa ko voli nek izvoli.

 

Ja sam ranije želeo da operišem uši jer mi je jedno klempavo. Našlo bi se još ponešto da čeprkam. Usne su mi dobre i debele i sočne ali bih ugradio sise, to bi bilo baš zabavno.

Link to comment
53 minutes ago, Bujodrag said:

Šta fali operacijama, to je kao i šminkanje pa ko voli nek izvoli.

 

Ja sam ranije želeo da operišem uši jer mi je jedno klempavo. Našlo bi se još ponešto da čeprkam. Usne su mi dobre i debele i sočne ali bih ugradio sise, to bi bilo baš zabavno.

 

Nije kao sminka, mislim da nema te operacije koja bi sad vratila ovo lice u prvobitno stanje. I to je moja jedina zamerka estetskoj hirurgiji. 

I da, svakog ko bi da menja licni opis do neprepoznatljivosti kod psihijatra prvo pa da vidimo. Mada sam bila pod utiskom da se to i radi tako.

Jedino sto ne mislim da je ovakvo preterivanje nesto novo, kroz celu istoriju zene pa i muskarci su prolazili svakave estetske faze i fazice, samo se vremenom paleta mogucnosti menja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...