Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, Filozof manijak said:

To može da kaže neko ko nije preživeo Bor devedesetih.

St je 1 car.

 

Nisam i izvinjavam se ako sam rekao nešto preterano pogrešno. 

Samo volim zgodne rime ali one i nisu baš značajne.

Link to comment
Quote

Bivša portparolka Hitne pomoći dr Nada Macura prokomentarisala je postupak svog kolege dr Borka Josifovskog, koji je, nakon 13-godišnje borbe, uspeo da dokaže svoje tvrdnje da pojedini radnici Hitne pomoći sarađuju sa pogrebnim preduzećima i zbog toga odbijaju da rade reanimacije.

Macura je istakla da je postala portparol Hitne pomoći baš u vreme kada je na čelu ovog zavoda upravo bio Josifovski.

- Dr Borko Josifovski je mene prvi postavio za protparola Hitne pomoći. On je jako dobar lekar i kardiolog - rekla je ona.

Odmah potom se i ogradila od njega.

- Podigao je prašinu, ali ja o svojoj ustanovi, koja meni daje hleb, ne bih mogla da kažem nijednu lošu reč. Rudarski je posao po 12 sati dnevno spasavati ljudske živote. Ja bih to rešila u krugu ustanove ili Ministarstva - rekla je ona.

Na komentar naše reporterke da je Josifovski to prvo i uradio, te da je dvoje lekara odgovaralo zbog saradnje sa pogrebnim preduzećima, Nada je rekla da, kako god bilo, ona i do dvoje kolega ceni.

- Oni su dobri lekari, a šta su radili i da li su radili, ja to ne znam. Kao lekar, nikada ne bih želela da budem sa svojim kolegama i tehničarima u nekoj lošoj konotaciji - istakla je ona.

 Ne znam gde drugačije postaviti ovo, prevazilazi temu “tupan dana”.

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

zar je moguće da je ovu temu zaobišao onaj napad nasilnika na devojčicu, u tramvaju?

 

objavljene mu slike, iako je Blic probitno zamutio, traži ga pola grada

 

Imaš u temi ispod (Orvel)

Link to comment

Što se Macure tiče, nije do naprednjaštva, tipična lekarska solidarnost.:dry: Kad god bude neka svinjarija sa lekarima,udari se u tužne priče kako rade puno i spašavaju živote, a na njih se vodi hajka, jadni.

Link to comment

Dobro, nije to samo kod lekara, ljudi generalno brane svoju struku, po cenu i da ispadnu budale. Ali da, mislim da je to izraženije kod lekara i pravnika, jako su osetljive dušice kada im neko dira kolege, iako su te kolege najobičniji ljudski šljam. 

Link to comment
22 hours ago, copkillah said:

Dobro, nije to samo kod lekara, ljudi generalno brane svoju struku, po cenu i da ispadnu budale. Ali da, mislim da je to izraženije kod lekara i pravnika, jako su osetljive dušice kada im neko dira kolege, iako su te kolege najobičniji ljudski šljam. 

eh, a tek novinari... koliko su samo neki branili onu fukaru peru lukovica koju god svinjariju da napravi. i to recimo 1 ljuba zivkov.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...