Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

+1

 

Ubeđen sam da su iz propagandnih razloga (gradimo autoputeve kao nikad u istoriji) tako "obeležili" isključenje iako put ni izdaleka nije završen. Šljašteći putokaz za autoput za Beograd, prelepljen tankim iksom crvene boje.

 

Na drugim mestima sam viđao postojeće putokaze (table) potpuno prekrivene folijama, nečitljive, tako da nikako nije moguće zajebati se i slediti putokaze na put na kome se radi. Valjda je tako po pravilu trebalo u Nepričavi. Nema puta, nema putokaza, ima samo barijera ili bankina koja će biit uklonjena jednog dana.

 

I sad su krivi fantomski seljaci koji su verovatno pomerili džersi barijeru. Koja je verovatno postojala i verovatno potpuno zatvarala prilaz nezavršenom putu.

 

dobro, i tim seljacimatm sto pomeraju barijere i ograde da bi lakse prisli necemu definitivno treba jebati majku. To stvarno nije normalno po Srbiji, sta god da se postavi svaka budala dodje i pomera kako mu se digne. Na autoputu ka Nisu, negde kod iskljucenja za Krusevac otprilike, je godinama lik prodavao neka sranja pored puta, a prilazio je tako sto je isekao deo ograde i napravio kapijicu sebi, da moze da prodaje neke dzemove, voce, jebem li ga. Na autoputu. 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li je moguce da zivot zavisi od samo jednog natpisa ???U inostranstvo ima deset natpisa,tabli,svetlosne signalizacija za svaku promenu,radove na putu I SL.Ovo nije prvi put da neko strada.Koliko se SECAM pre dve god,na autoputu ,su stradala cetiri mladica od 18-20 god.Zar zivot u Srbiji tako malo vredi ?Za ovo neko treba da odgovara !

 

http://www.blic.rs/forum/automobilom-se-zakucao-u-betonsku-barijeru-dve-oso,3388026,czytaj-popularne.html#share

 

Od ibarske do rakovice zatvoren put strelice za obilazak kroz kijevo ali nema table za visinu do 3,3m paonda sleperi se zaglavlju okrecu na uskom putu voze u rikverc ko zna kakav je put shvatice i nikom nista fale table ili ih ne interesuje

 

http://www.blic.rs/forum/automobilom-se-zakucao-u-betonsku-barijeru-dve-oso,3388026,czytaj-popularne.html#share

 

Biće da se i ti sa šleperima nisu prilagodili uslovima na putu.

 

Edit: Evo ljudi tvrde da i Garmin navodi na taj nedovršeni put.

 

Iz nekog razloga, Garmin navigacija navodi na ovaj nedovršeni put, a signlizacije i zaštitnih bankina nema.

 

http://www.blic.rs/forum/automobilom-se-zakucao-u-betonsku-barijeru-dve-oso,0,3388026,255348503,czytaj.html#share

Edited by vememah
Link to comment

Taj fazon da se odgovornost prebaci na zrtvu sam video samo u Srbiji (ne tvrdim da nema i drugih zemalja po svetu koje su takve ali ja se nisam s tim sreo). 

 

Sve ti treba da znas unapred i da 500 puta promislis i da se sa svakim problemom snadjes jer... onog drugog bole kurac i za tebe i za bilo koga drugog. Treba srbima cvrsta ruka pa to ti je :D

 

lik rezonuje na nivou da je žena kriva što je silovana, ali ne zato što se oblači kao kurva (što je osnovni nivo svaljivanja krivice na žrtvu i nešto što može da se vidi svugde, ne samo u srbiji) nego zato što se ne oblači kao kurva nego se oblači pristojno, jer da se oblači kao kurva to bi značilo da pripada nekom opasnom tipu koji će da je zaštiti ili "osveti" - prema tome da je normalna oblačila bi se kao kurva

 

edit: odnosno da bi bio normalan moras biti nenormalan. e taj fazon je karakteristican za srbiju i kapiram neke favele i najzaostalije delove sveta

Edited by Krošek
Link to comment

dobro, i tim seljacimatm sto pomeraju barijere i ograde da bi lakse prisli necemu definitivno treba jebati majku. To stvarno nije normalno po Srbiji, sta god da se postavi svaka budala dodje i pomera kako mu se digne. Na autoputu ka Nisu, negde kod iskljucenja za Krusevac otprilike, je godinama lik prodavao neka sranja pored puta, a prilazio je tako sto je isekao deo ograde i napravio kapijicu sebi, da moze da prodaje neke dzemove, voce, jebem li ga. Na autoputu.

Pa kad su ljudi zatucani, a nije ni njegova krivica sto su od sporednog puta napravili magistralni a potom autoput.

 

 

Vazno je da se iz svih njiva moze stici za Beograd, a istog boli kita sto sela pored njiva zjape prazna. Mrtvilo.

 

Inviato dal mio U65GT utilizzando Tapatalk

Link to comment

Na temu ovih neoznacenih radova na putu, pre neku godinu sam u Zemunu naleteo na skinut asfalt u Cara Dusana. Potpuno neoznaceno naravno. Tek kad sam dosao kuci sam shvatio da sam polomio oprugu kad sam upao, a kapiram da nikako nisam bio usamljen sa stetom na kolima te veceri, posto sam u retrovizoru gledao ljude kako ulecu. Stavili su znakove tek dan ili dva kasnije.... 

Link to comment

pa, jbt, stvarno ti nije fazon da ideš po temama i vrebaš, nebitno koga, čije ti se pisanje ne sviđa, pa onda rafalna paljba praćena tercom i kvintom takođe očekivanih

 

uz neke sto puta viđene sarkazme

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...