Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

nije odlaganje (samo) nego i kršenje zakona. rok je 60 dana od 29. decembra, a to bi trebalo da je u subotu, 27. 2.

 

Ih, i ti sitničariš, umesto da budeš zahvalan što ti oprema kasni samo godinu dana  -_-

 

 

dobro sad, necemo se drzati ko pijan plota. ako onaj raspishe izbore pre nego ovi projekte, ostadosmo u nigdeu do kod zna kad :unsure:

 

Aj me primite na neki projekat, reference imam, praću laboratorjisko posuđe, zavrtati šrafove, kopati po arhivama, evo i statistiku ću da radim ako baš budem morala, samo da se ne akam više sa izveštajima i jupovanjem. 

Link to comment

Ja ne znam šta oni misle.

 

Možda idu logikom "daj da sad raspišem, sutra možda ne budem u minisarstvu, boli me uvo kako će da se snađu", a možda i logikom "daj da se ne zajebavam sad pred izbore, nego da se raščisti situacija pa posle izbora natenane".

Link to comment

Ih, i ti sitničariš, umesto da budeš zahvalan što ti oprema kasni samo godinu dana -_-

 

 

 

 

Aj me primite na neki projekat, reference imam, praću laboratorjisko posuđe, zavrtati šrafove, kopati po arhivama, evo i statistiku ću da radim ako baš budem morala, samo da se ne akam više sa izveštajima i jupovanjem.

 

jes pa ja da se akam, znash da neko mora :lolol:

 

mada statistika zvuchi primamljivo ^_^

 

 

edip@prosper. nema njih u ministarstvu posle, nema shanse.

Edited by gospa buba
Link to comment

jes pa ja da se akam, znash da neko mora :lolol:

 

mada statistika zvuchi primamljivo ^_^

 

 

Nije da te sad nešto nagovaram, al' umem i kore za pitu da razvijem, dok ti jupuješ ja savijem zeljanicu i uradim diskriminativnu analizu i svima dobro  :D

Link to comment

Nije da te sad nešto nagovaram, al' umem i kore za pitu da razvijem, dok ti jupuješ ja savijem zeljanicu i uradim diskriminativnu analizu i svima dobro  :D

 

ne treba, imamo francuskog kuvara

Link to comment

To samo ako si srednješkolJka...

 

 

ili srednješkolJac

jao, to je bilo copy paste na Dr Arslanagic pitanje o istoriji sporta.

 

Ja ne znam kako funkcioniše zaista nauka na društvenohumanističkim fakultetima, niti bilo ko objašnjava tu nešto, ako su vam uslovi loši, izjasnite se, inače mi je tekst u politici absurdan

Link to comment

ne treba, imamo francuskog kuvara

Eto, Mile juče spremao guščiju paštetu i volovan za predjelo, srnetinu sa tartufima za glavno jelo, dezerte nisam probao al je bar Mouton Rothschild iz '55. bio nepcu mio.

 

by Tapatalk

Link to comment

Eto, Mile juče spremao guščiju paštetu i volovan za predjelo, srnetinu sa tartufima za glavno jelo, dezerte nisam probao al je bar Mouton Rothschild iz '55. bio nepcu mio.

by Tapatalk

chovek koji se odluchi da izgovori tolike rechi moze da ostane gladan bez problema :d

 

videcemo za tu zeljanicu. imam lose iskustvo sa projektima na kojima se (i) kuvalo. preselo je vishe nego kvaliterno, i josh traje :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...