Jump to content
IGNORED

ABA Fantasy 2012/13


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    36

  • Töölönlahti

    23

  • adasevic

    12

  • Timmy

    6

Odložili su unošenje rezultata za ovo kolo do večeras jer su pisali prigovor ABA ligi za meč u Zadru, pošto su videli nadprosečno puno statističarskih grešaka. Keywords: Marko, kasno, Kosovo, stići.
2 dana kasnije izbacuju zvanicne indekse koji su naravno pogresni.Sprdnja.edit:dva tima u prvih 100 u ovom kolu. Jedan od ta dva vrijedi nekih 540 kredita sa tendencijom rasta... imam jos jedan sa 515 cini mi se, ostalo uglavnom 450-500. Edited by Feindouno
Link to comment

moj najbolji tim do ovog kola (bio valjda oko 70. mjesta ukupno) je imao 42 poena u ovom kolu. :D kako sam fino osjetio ovog akosa horvatha sto kosta 6 kredita i kolo u kom da isforsiram braceya wrighta, jedan je imao -8 :isuse:, drugi -4.

Link to comment

Planinic Darka niti jednog nemam.Zato imam gomilu ovih Vragovica/Vladovica cisto da ne bih negdje spojio dva dvocifrena pleja.E da, Jure Lalic je tata al ne da mu kreten da igra vise od 15-ak min

Link to comment

Ja imam Planinića, samo čekam ovako neki baderizam™ i dočekah. ^_^Nisam ništa menjao u odnosu na prethodno kolo i nije loše ispalo, mislio sam da će biti baš raspad...edit: ... čak me je i Jagodić & Jagodić tandem Cibone konačno u paketu ispoštovao! :s_p:

Edited by Oxymoron
Link to comment

Previse Muslija sam poizbacivao :isuse:Negdje sam cak uzeo Gordona umjesto njega :isuse:ovako od oka mi se cini da mi najbolji tim ima 108 + Ranniko i Blazic sto je uzas. Svugdje imam Badera i Kastropila koji su uzeli -2.edit: i jedan sa 129 koji je kao najbolji. kakva sezona :/

Edited by Feindouno
Link to comment

Cudno neko kolo, neke ekipe su se kolektivno raspale tako da imam gomilu igraca sa 6-7 indeksa. U jednom timu cak 6 takvih.Recimo najbolji tim ima 60+5 igraca sto je dosta bijedno, najgori nekih 60+3

Link to comment

Konacno jedno kolo bogato indexima.U najboljem timu imam Planinica i Travisa i ukupno 120+ poena i Lucica, Vujcica i Rannika sutra.Nazalost samo 2 Travisa, jedan Lee i nijedan Savovic u 10 timova.

Link to comment

'al me ukenjalo ovo kolo :lolol:imam u istoj ekipi planinića, savovića, wortinhghtona i anđušića, ćapina i nelsona . Samo mi je Rakoćević jednocifren .edit: 4. ukupno za ovo kolo.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...