Jump to content
IGNORED

ABA Fantasy 2012/13


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    36

  • Töölönlahti

    23

  • adasevic

    12

  • Timmy

    6

Kako su me samo zajebali sa Savovicem. Oteli mu indexe, ja ga prodao da ne idem u minus a sad ce mu vratiti indexe i jos je razvalio danas.Mislim da cu da batalim, sjebana mi je koncepcija skroz zbog ovih gluposti.

Link to comment

149, 132, 120... sve timovi iz drugog kola. Od onih sa pocetka najbolji ima 109.Imam previse Adamovica, Kastropila, ponekog Katica, Mihailovica, Rakocevica, Simonovica :isuse:

Link to comment

Meni Sinovec zaostao u jednom timu al to je to otprilike. Pojeo sam govno sa Uajtom u prvom i Stivenom u prva 2 kola i nikad vise...U ovom kolu tanko, nemam nijedan tim u kom nije bar jedan od trojca Cekovski (1), Adamovic (2), Bost (3).... u jednom ih cak imam sve :isuse:Jedan nije los sa Kalveom, Baderom i Davisom ali ostali su dosta tanki... vecina ce biti oko ili preko 100 sto je premija u poredjenju sa prethodnim kolima.

Link to comment

Plejevi su katastrofa. Ostaje jos Ranniko sutra, inace mi je najbolji Hemonds sa 10.Meni trenutno najbolja ima 114 ali realno je da bolja bude ona sa 97 + Ranniko, Blazic, Kastropil.Ako oni odigraju dobro imacu 4-5 (od 10) timova preko 100, opet prejadno.

Link to comment

Ja sam zadržao malog Ivanovića u jednoj ekipi kao pleja, imam i Finca i Hammondsa, ali su me u boljim ekipama na raznim pozicijama za sada sahranili Zvezda, Cedevita i Radnički.<_<

Link to comment

Raniku su ukrali najmanje jednu asistenciju i iznudjen faul. Jebeni statisticari!2 puta po 125, jedna 114, jedna 107 i nekoliko blizu 100. Najbolji par plejeva Hammonds i Bost sa 13 :isuse:Najvjerovatnije cu tu ostaviti Adamovica i uzeti jos nekog padobranca koji ne mogu da mi izbiju nesto mnogo para i igrati sa 8 igraca a oni ako iznenade super, ako ne, jebiga.

Edited by Feindouno
Link to comment

Odložili su unošenje rezultata za ovo kolo do večeras jer su pisali prigovor ABA ligi za meč u Zadru, pošto su videli nadprosečno puno statističarskih grešaka. Keywords: Marko, kasno, Kosovo, stići.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...