Jump to content
IGNORED

ABA Fantasy 2012/13


Töölönlahti

Recommended Posts

Mimica zavrsio utakmicu sa 3 indexa sto je taman dovoljno za maksimalan rast od +7.76 kredita :)Vujcic ce takodje imati maksimalan rast.Blazic je fino izdominirao ali njega imam samo u najgoroj ekipi.Lagano bi trebalo izbacivati sve igrace Zvezde i ubuduce lagano forsirati protivnike ovog tuznog tima.

Link to comment
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    36

  • Töölönlahti

    23

  • adasevic

    12

  • Timmy

    6

Bader 2 minuta pre kraja na koti 36. :Hail:Trgnuo se malo i DJ Jagoda, ali je zato Strawberryć Kuridža ovaj put epski podbacio.Čitam ljudi kukaju opet kako su statsi borkovani, nisam pratio ništa osim KKP-a, ali verujem... Romane, dokle?

Edited by Oxymoron
Link to comment

Od 6 novih timova najbolji ima 55 bodova. Ti igraci su u proslom kolu uzeli 212.Ja ne znam da li sam toliko ispao iz svih tokova za ovih godinu dana nepracenja jadranske lige ili je prosto neki maler u pitanju ali ne pamtim stvarno da sam vezao 2 ovako ocajna kola. Najbolji od 10 timova koje imam je uzeo jedva 100 bodova.

Link to comment

Moj tim koji je posle prvog kola bio 3, sa 160, osvojio je celih 67 pa sam sad 170. Ajd statisticari, ali sto ce biti muka naci konstantnog igraca... ima da se oscilira ove godine kao nikad do sada...

Link to comment

Mislim da ne. Inace, ABA liga je ispravila indekse sa utakmice Zadar-Zvezda, ali ne znam kak oce to da se odrazi na fantasy... ceka se odluka admina...Puno Vujcica i Stroberija, pa i Zizica ce mi doneti fine poene. Musli isto ok, donece dosta para. Najzalije mi je Kartera koji je za 4 minuta napravio indeks 8, dao 2 trojke, ukrao par lopti, imao i jednu asistenciju, a onda ga Mrsic nije vracao na parket do kraja. Kad je izlazio nije delovalo da je imao ikakve probleme sa povredom - zna li ko zasto nije vise igrao?Grin ce u crno da me zavije, a i Andjusic mi je prilicno razocarenje... Deluje da ce u ovom kolu pobednik konacno imati preko 170... (u prvom max bio 165 u rugom 160)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...