Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

...- drugi drug sa fakulteta, kad smo se upoznali on se meni sviđao* :blush: a on je onako tek povremeno davao neke naznake, ali nikad ništa konkretnoi tako se on meni sviđao par godina, uz intenzivno druženje i solo i u širem društvu, i bilo je to prilično nelak period za moju malenkost, što je najluđe zapravo sam se sviđala i ja njemu no zbog raznih okolnosti (ne bih elaborirala, bilo bi preopširno i prekomplikovano a nije ni bitno) nije bio oran za akcijuno posle par godina sam prosto to prevazišla, a nikada nisam bila nešto kivna niti ono u smislu "kekeke još uvek nisi našao žensku"" niti bilo štai dan danas se intenzivno družimo bez ikakvih problema (kao što rekoh neke stvari se prosto vremenom prevaziđu)*zaljubila sam se kao guzica...
pa što nisi ti stupila u akciju, napad pa šta bude. ili jesi pa je odbio?
Link to comment
u proseku su mi cure bolji prijatelji od muzjaka.mogucno zato sto ja tesko kome mogu biti segsi :(
Mene uzbuđivaš a.k.a. jebo bih te. Al možemo i na pivo. A ne znam što ne može i jedno i drugo. Ono, svi smo tu.
Link to comment

Uvek je lepse opaliti pa makar se oboje zajebali nego posle po forumima pisati o propustenim sansama i narucivati pesme na godisnjicama mature i sl. Generalni grafikon je zaljubljuju se i napaljuju zene vise, ali propustaju mnogo vise prilika za ove sto vole grafikone.

Link to comment
...
:D au jbt, sem tog prvog jadnička sve je moglo, i nije moralo, i možda je trebalo ali ne baš tad, mada niko ne bi imao nešto protiv osim partnera ovog drugog i... lud zbunjen
Link to comment
i... lud zbunjen
gle njega :) ostavi ženu na miru, ako narativ nije jasan, okačićemo neki grafikon, dijagram...i...gde je tvoja priča?nije red da sve stane na toniju i njegovim dancing ballerinas...
Link to comment

da se i ja javim na naučnom pdf-u.presudni i verovatno pogubni uticaj je na mene još u ranom detinjstvu izvršio aćinov "bal na vodi". od tada na muška nastojanja ka m-ž prijateljstvu gledam kao na perfidni ali i jalovi plan prozapadnih mlakonja sa ciljem da se na koncu dođe do putenih radosti. njima suprotstavljen- prostodušan, nevičan gradskim forama, usamljeni revolveraš štrljić, koji još na kraju i maznu galu videnović na očaj zabezeknutih "drugara". jel bilo boljeg uzora za jednog dobrog pionira? život je tekao dalje, ja sam se u međuvremenu znatno primakao liberalim tonovima (ili tako volim da mislim), no apropo odnosa ka temi diskusije još u meni živi taj neki tvrdi staljinizam. kada se desi da je neka za koju zapnem dovoljno fina da me ne potera u 3 lepe već predloži prijateljstvo odgovaram da sa svojim prijateljima pričam o fudbalu i onaniji pa da ako se uklapa u koncept možemo da nazdravimo našem prijateljstvu. do not lay devil, iz površnih poznanstava sa nekim ženama shvatam koliko su mi daleko zanimljivije od većine muških prijatelja, no ne bih ja niz te staze oportunizma..

Link to comment
:D au jbt, sem tog prvog jadnička sve je moglo, i nije moralo, i možda je trebalo ali ne baš tad, mada niko ne bi imao nešto protiv osim partnera ovog drugog i... lud zbunjen
e pa sad :Dsamo ako je on teo a ona (ja) nije i obrnuto je ok, a sve ostalo "lud zbunjen", pa neće biti :Dbtw evo ti još malo:<fanfare>i priča sa mojim sadašnjim koalicijonim™ je počela kao jedan 5minutni™ drug</fanfare>
Link to comment
gle njega :) ostavi ženu na miru, ako narativ nije jasan, okačićemo neki grafikon, dijagram...i...gde je tvoja priča?nije red da sve stane na toniju i njegovim dancing ballerinas...
Vidi je, odma' rade nokti. Ništa bre loše nisam mislio, samo zaključujem kako joj je, za razliku od mog iskustva, baš zanimljivo bilo.
Link to comment
da se i ja javim na naučnom pdf-u.presudni i verovatno pogubni uticaj je na mene još u ranom detinjstvu izvršio aćinov "bal na vodi". od tada na muška nastojanja ka m-ž prijateljstvu gledam kao na perfidni ali i jalovi plan prozapadnih mlakonja sa ciljem da se na koncu dođe do putenih radosti. njima suprotstavljen- prostodušan, nevičan gradskim forama, usamljeni revolveraš štrljić, koji još na kraju i maznu galu videnović na očaj zabezeknutih "drugara". jel bilo boljeg uzora za jednog dobrog pionira?
Za dobrog Titovog pionira nije. Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...