Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nego, a da li je moguće prijateljstvo između gejeva & između lezbejki?plus, da li je moguće prijateljstvo između 1 geja i jednog strejt muškarca, kao i između 1 leze i jedne strejt žemske?a?m?

Link to comment
  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

nego, jel da da i vi ostali imate impuls da napravite grafike i tabele i izracunate procene i tako to kad vidite neki random skup brojki? :blush:
offtopicPrestala sam da se bavim brojkama, pa sam zaboravila tj. ne umem, ali taj impuls mi je poznat, razumljiv i karakterističan je za ovaj forum.
Link to comment

^^homo homini lupus est, ilicovek je coveku vuk jeremic, kako danas stara mudrost glasi - samoljubivi, utripovani, sujetni, ko-koga-zajebe odnos -_-

Edited by InvisibleLight
Link to comment
ja napisala.aj sad vi
pa meni se nešto muška prijateljstva i ne razlikuju od ženskih jedino da brbljesam o prijateljstvima kao takvim (pričanje o svemu i svačemu, i generalno i konkretno, zajebancije, žurke, pijančenja, itd, itd)ali evo par crtica iz par "škakljivih" m prijateljstava:- drug sa fakulteta, kad smo se upoznali počelo je kao čisto druženje, no posle par meseci je počeo da me muvaja se zbunila skroz naskroz jer ga ič nisam gledala na taj način, pa je došlo do ajd da kažem zahlađenja odnosa (nismo razgovarali 2-3 meseca)nakon toga, počeli smo ponovo da se družimo i to jako dobro, i samo nas dvoje i u širem društvu, bez ikakvih naznaka za nešto više, i evo tako već 20 22 godine :isuse:u poslednjih 10 godina živimo na različitim kontinentima ali se svake godine vidimo jer uvek pokušavamo da uskladimo odmore ne bi li smo se preklopili barem dan-dva u Beogradu (poseta jednih kod drugih po inostranstvima je blago zajebana iz više razloga)- drugi drug sa fakulteta, kad smo se upoznali on se meni sviđao* :blush: a on je onako tek povremeno davao neke naznake, ali nikad ništa konkretnoi tako se on meni sviđao par godina, uz intenzivno druženje i solo i u širem društvu, i bilo je to prilično nelak period za moju malenkost, što je najluđe zapravo sam se sviđala i ja njemu no zbog raznih okolnosti (ne bih elaborirala, bilo bi preopširno i prekomplikovano a nije ni bitno) nije bio oran za akcijuno posle par godina sam prosto to prevazišla, a nikada nisam bila nešto kivna niti ono u smislu "kekeke još uvek nisi našao žensku"" niti bilo štai dan danas se intenzivno družimo bez ikakvih problema (kao što rekoh neke stvari se prosto vremenom prevaziđu)*zaljubila sam se kao guzica- jedan iz vremena 30+ (njegovih 20+ ukoliko je uopšte bitno), upoznali smo se kad sam ja već bila u ozbiljnoj vezi iako je od prvog minuta (InvisibleLight™) bilo jasno da bih i ja mogla s njim i on sa mnomali ništa nije smetalo, počeli smo super da se čisto samo i jedino družimo, pričamo o svemu i svačemu, i znamo sve i svašta jedno o drugom, i nikakav problem što je eto možda moglo nešto ali ipak nije, i ovo i onou međuvremenu je i on već par godina u srećnoj vezi, btw očekujem da relativno uskoro dobijem i poziv za svadbu :P, i tako- još jedan iz 30+ (i mojih i njegovih), nikad nije bilo baš direktnih naznaka da bi moglo nešto ali se znalo da bi teorijski moglo <iako tada niko nije bio u ozbiljnoj vezi, sada jeste>, no praktično je oboma bilo zapravo lepše da kao što stormy reče ostanemo ono što već jesmo- još jedan iz perioda 30+, ja shvatila u prvih mesec dana da ne bih imala ništa protiv no bješe kasno <jer sam već bila u ozbiljnoj vezi> pa nisam htela da se išta primeti, i nadam se da nije hehe, u svakom slučaju nikakav problem za čisto i nepatvoreno druženjei etobtw neki od njih su Srbi a neki nisu, što takođe nije mnogo bitno ali eto možda je <nekome> interesantno Edited by Amelija
Link to comment
u proseku su mi cure bolji prijatelji od muzjaka.mogucno zato sto ja tesko kome mogu biti segsi :(
ali i ako si nekome segsi to nije problem za 1 kvalitetno druženje, kužiš?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...