Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

Polka ispod 42 sad a Cardano 2.22

 

Aj jooos malo :D

 

ETH i BTC u padu pa povlace sve izgleda 

 

mada su ore neki dan Polka i Cardano rasli u tim momentima

 

ETH pre neki dan imao rekordnu vrednost

Edited by Have_Fun
Link to comment

Nadjoh exodus, iznenadih se sa ltc i eth... Prijatno iznenadjenje.. Samo da se skrasim pa od sledece nedelje u ofanzivu sa otc i coins. Binance je kod nas pod instragom, ladno su mi tu blokirali novce, otvorila sam sad nalog na nekom kucoin al nisam dalje od toga.. Imam i coinbase

Edited by mustang
Link to comment
21 minutes ago, mustang said:

Nadjoh exodus, iznenadih se sa ltc i eth... Prijatno iznenadjenje.. Samo da se skrasim pa od sledece nedelje u ofanzivu sa otc i coins. Binance je kod nas pod instragom, ladno su mi tu blokirali novce, otvorila sam sad nalog na nekom kucoin al nisam dalje od toga.. Imam i coinbase

 

Ima dva razlicita: Binance i Binance US. Ako si imala ovaj prvi (originalni kineski/malteski), taj ne radi vise tu, ovaj drugi je ok.

 

Mada, vidim da je tezak smor prebaciti sa jednog na drugi.

Link to comment
10 minutes ago, Have_Fun said:

Jesu pod istragom, zato i kazem "trenutno" :D

Ja sam otvorio i MetaMask da tamo drzim neke stvari

 

Digla sam ruke od toga. Treba ljudi da krenete sa otc da se bavite, mogu vas uputiti koga da pratite na tviteru, udjete izadjete, mozete lepo da zaradite. Kad sam ja idiot to naucila i to mi je sad glavni izvor prihoda...sve osnovno mogu da vas naucim...

 

 

Link to comment

Živim da ljosne bitcoin a i sve ostalo, trebaju mi dve grafiker kao hleb nasušni, a dok to govno jača, neću ih kupiti nikada. 

 

 

  • +1 5
Link to comment

Kripto valute su zlo, jer nema nikakvog regulatora. Za razliku od valuta koje kontroliše država, ili neka regulatorna tela, ovde neko iz dosade može da radi šta hoće. Naravno, on pored te zezancije uzima i silne milijarde, jer zna kako će se sutra promeniti vrednost. Ako podeli informaciju još nekim mogu kad god požele da za par dana uzmu 10% vrednosti bitkoina. Napiše jedan tvit, posle par dana drugi i on dobar ko zna koliko. Dnevno menja sudbinu milionima i zarađuje milijarde:

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2021&mm=05&dd=17&nav_id=1859070

10% gore, 10% dole, milijarde lete tamo-vamo. Teško je zamisliti koliko on i njegovi drugari zarađuju na ovom. Ovo je kao kockarnica u kojoj gazda određuje na koji će broj da stane i kad će igra da se završi.  Rudarenje dodatno pokreće zavisnost., jer ljudi nisu svesni da troše resurse i novac i vreme. Oni koji se na vreme izvuku proći će dobro, ali izvuće se najviše oni koji budu znali kad će da pukne. Kao i kod svakog Jezde i Dafine.

U još gorem slučaju da kripto valute postanu dominantne, u realnosti bismo imali vladu u senci. To ne bi bila neka formalna organizacja, ali bi par ljudi mogli da odlučuju o sudbini čovečanstva, a niko ne bi uticao na njihov izbor. 

Na stranu što i njegovi automobili na globalnom nivou verovatno više zagađuju, nego što koriste. Sve te komponente moraju da se proizvedu, recikliraju u nekim Srbijama, a automobili se menjaju kao mobilni.

Link to comment

Jel neko nas primorava da investiramo u kripto ili bilo sta? Sve je rizik... Fyi,. Dopasce kripto pod neku drzavnu regulativu kad tad... Pa ne mogu Baje bez haraca da opstanu i sire svoj uticaj... Samo je pitanje vremena

Edited by mustang
Link to comment
19 hours ago, ObiW said:

Ovaj post sacuvaj, pa kad padne berza procitaj pre nego napises "evo ga Bajden upropasti nam ekonomiju". 

 

Sta je sa tobom?! Jesam li ti rekla da mi se ne obracas... Nemoj me terati da budem nepristojna. Najozbiljnije, ostalo je jos 5% moje tolerancije prema tebi da budem kulturna. Prosto ste mi se ogadili i smetate mojoj carobnoj auri. Razumem da sam neodoljiva....al kad nema svrhe, nema. Treba vas ignorisati i uzivati samo u prijatnim ljudima i lepotama koje oni pruzaju. 

 

Fyi, berzu picim aktivno jos od marta 2020 kad su mi zatvorili biznis.... zamisli za vreme trampa. Now off medju svoje sektase i ljubite bulje jedni drugima. 

 

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...