Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

On 12.12.2019. at 2:49, pyc said:

Znači vas dvojca pristajete na ovu sveopštu pljačku i prevaru na svakom mogućem nivou i pritom mislite da državu nije moguće urediti drugačijе? Super. Takvi im i trebaju, "korisni idioti" - ne znaju ni koliko su robovi, a brane sistem.


Docim si ti i tebi slicni potpuno beskorisni idioti. Posto umesto drzavne “pljacke” se zalazes za pojedinacnu pljacku. Drzava se moze i treba organizivati drugacije ali ovo sto ti pricas nije nikakav napredak no nazadovanje jos gore jer se svodi na primarnu pljacku gde svaki pojedinac grabi za sebe i iskljucivo sebe. Jos mi je smesnije sto tripujes da si nesto poseban i slobodarski nastrojen. Jedina sloboda za koju se ti zalazes je da zgrnes sto vise novca za sebe bez da ista podelis sa drustvenom zajednicom dok koristis sve sto zivot u drustvenoj zajednici daje. Tj. nema nikakve razlike izmedju tebe i struktura koje pljujes.

No nastavi da pokusavas sa uvredama posto su to jedini argumenti koje imas.  
 

Link to comment
16 hours ago, Lezilebovich said:

Blockchain je sasvim druga stvar od bitcoina. Takoreći nebo i zemlja, zar ne? 

Da bi se uspešno implementirao blockchain, nisu potrebne spekulativne "valute"? 

 

Blockchain je tehnologija na koju se Bitcoin naslanja, a radi se zapravo o decentralizovanom odlučivanju. Demokratija u praksi bez mogućnosti prevare. Postoje i druge, primene ali su valute najznačajnije.

Link to comment
15 hours ago, nera said:


Docim si ti i tebi slicni potpuno beskorisni idioti. Posto umesto drzavne “pljacke” se zalazes za pojedinacnu pljacku. Drzava se moze i treba organizivati drugacije ali ovo sto ti pricas nije nikakav napredak no nazadovanje jos gore jer se svodi na primarnu pljacku gde svaki pojedinac grabi za sebe i iskljucivo sebe. Jos mi je smesnije sto tripujes da si nesto poseban i slobodarski nastrojen. Jedina sloboda za koju se ti zalazes je da zgrnes sto vise novca za sebe bez da ista podelis sa drustvenom zajednicom dok koristis sve sto zivot u drustvenoj zajednici daje. Tj. nema nikakve razlike izmedju tebe i struktura koje pljujes.

No nastavi da pokusavas sa uvredama posto su to jedini argumenti koje imas.  
 

 

Kakav zatvoren um, jebeni užas, idi shvati šta je novac.

Link to comment
33 minutes ago, pyc said:

 

Blockchain je tehnologija na koju se Bitcoin naslanja, a radi se zapravo o decentralizovanom odlučivanju. Demokratija u praksi bez mogućnosti prevare. Postoje i druge, primene ali su valute najznačajnije.

Da, to mi je skroz jasno. Jedna potencijaln korisna tehnologija. Za razliku od bitcona za koji još uvek ne vidim nikakvu svrhu, osim da se neko bogati nameštajući trendove.

Evo je tabela koja pokazuje kako ta pravda, osvešćenje, antiestablishment i sl, izgleda u bitcoin svetu

ECq2FI2WsAEICKg?format=jpg&name=small

Link to comment

ja sam za bitkoinaše koji ne žive u društvu u kom sam poreski platiša

 

i to samo kad zaboravim kako su digli cene grafičkih kartica, svojih pohlepnim strujotrošačkim navikama

Link to comment
  • 7 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...