Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

dostizem granice svojih skromnih ulaganja... +

 

Quote

Due to a high amount of transactions on the blockchain, network fees are higher than usual.

 

Link to comment

Ide dole 50% od ATH, do blizu 20K i onda mozete kupiti. Cak i ja razmisljam, prvi put u zivotu, za neke relativno male pare. Pocecu da pratim ispod 25K.

Edited by Jusuf Hatunic
Link to comment

A posle toga može pasti na 10k ili niže umesto da se vrati na 50k.

Ovde bukvalno ne postoji ni jedan realan parametar na koji se može osloniti.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, mraki said:

A posle toga može pasti na 10k ili niže umesto da se vrati na 50k.

Ovde bukvalno ne postoji ni jedan realan parametar na koji se može osloniti.

 

Postoje "parametri". Ni ja nisam u njih verovao, ali postoje, posto realno ne znam puno. I pored toga sto postoje moze se desiti to sto ti kazes, da padne na 10K, ali je mnogo veca verovatnoca da ce se povratiti posle pada na 20K. U principu se radi o psiholoskoj proceni da ce masovno poceti kupovina oko 20K i da niko nece cekati pad do 10K, jer je to bilo u maju 2020 kada sam ja razmisljao da kupim jedan bitcoin, ali nisam imao cojones :D. Jednostavno lestvica je sada podignuta a na 20K ni Elon Musk twitowi nece imati uticaja. I pored ovog uzasnog pada neki ljudi koji ocigledno znaju sta pricaju upravo ovih dana pada pominju za godinu-dve cenu od 288K.

Link to comment
On 19.5.2021. at 16:27, Bogotac said:

Ima i veze sa najavom kineza oko kriptovaluta i njihovog koriscenja u njihovom bankarskom sistemu

 

Zar to ne bi trebalo još da utvrdi kripto, onako generalno?

Link to comment

@jusuf

pao je sa 20k na 3k, tako da je 10k realan scenario. Sto vise likova gura pricu o 300k sledece godine i ovih sto cekaju kera na mesecu blizi sam verovanju u 10k ishod.

Link to comment
3 hours ago, jovanovic said:

@jusuf

pao je sa 20k na 3k, tako da je 10k realan scenario. Sto vise likova gura pricu o 300k sledece godine i ovih sto cekaju kera na mesecu blizi sam verovanju u 10k ishod.

 

U isto vreme kada si napisao post je izasla i ova vest na koju je odmah skocio 3k. Inace se od ponoci povratio 14%. Trenutno izgleda da i 30k pruza dobar otpor, a 10k vise nema sanse da se desi, zaboravi na to..

 

Quote

spacer.png

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, bosque said:

A sta se desava sa ETH (ako moze neko da pojasni) ?

 

Ja ne mogu da pojasnim, ne razumem se, samo znam da ne bih pip'o nista sto padne 66% za 2 dana pa ode 33% gore za 18 sati. Ni kao dete nisam voleo rolerkostere.

 

Ono sto znam, to zna svako, da je korekcija bila neizbezna 100%. Niko naravno ne zna koliko ce trajati. Moze biti i 6 meseci, kao korekcija zlata koja jos traje. Ko ne zna da cita charts i jase talase, a takvih nas je 99%, bolje da posmatraju sa strane i cuvaju tih svojih 5% budzeta odvojenog za bitcoin/ethereum dok se ne razbistri. Ili jednostavno resi kupujem kad je 1500 i ..... molitva :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...