Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

pa to, za razliku od btc koji ima nekakve dijagramske duge svih vrsta, ovde mi uopste nije jasno... na primer poslednji uspon i pad, zasto su se desili :D

 

inace ne prodajem nista koliko god da vredelo, ono kao fanatik, ulazem u ideju

Link to comment
18 hours ago, bosque said:

A sta se desava sa ETH (ako moze neko da pojasni) ?

 

Ako mislis na desavanja u poslednjih mesec dana, krenuo je da raste vrtoglavo nakon Berlin forka sredinom aprila i dosao do $4000 u jednom momentu. Trenutno su verovatno posledice stisavanja hype-a plus sto se poklopilo sa padanjem svega.

Link to comment
On 25.5.2021. at 11:13, Biohemija said:

 

Ako mislis na desavanja u poslednjih mesec dana, krenuo je da raste vrtoglavo nakon Berlin forka sredinom aprila i dosao do $4000 u jednom momentu. Trenutno su verovatno posledice stisavanja hype-a plus sto se poklopilo sa padanjem svega.

hvala na pojasnjenju... jel imas neki izvor da preporucis ? gde da se obavestavam o desavanjima.. sad sam aktivni ucesnik na cak dve kv !

Link to comment

@bosque Radio sam u toj industriji tako da kupim abrove tu i tamo. Ali ja sam svakako netalentovan za trgovinu tako da portfolio koji imam smrdi i skuplja kamatu. 
 

U svakom slucaju nece ovo vise dole. A i ako ode dole opet ce da ode u nebesa.  Mislim na BTC/ETH prvenstveno. 

Link to comment
9 hours ago, Biohemija said:

@bosque Radio sam u toj industriji tako da kupim abrove tu i tamo. Ali ja sam svakako netalentovan za trgovinu tako da portfolio koji imam smrdi i skuplja kamatu. 
 

U svakom slucaju nece ovo vise dole. A i ako ode dole opet ce da ode u nebesa.  Mislim na BTC/ETH prvenstveno. 

 

Ako ides sa nekoliko procenata budzeta, do max 5, onda okay, boli ali nije strasno. Ali za malo alavije ulagace konsenzus je trenutno stay away from bitcoin .... gde ces sad na klackalicu.

Link to comment
On 1.6.2021. at 19:45, mustang said:

Bit, dodge, xrp, eth, ltc uzeti za long term razmatranje. 

 

Ima mi smisla  ovo za ETH, XRP i LTC. XRP je imao neke legalne probleme u US koje je izgleda prevazisao  I skocio je nakon toga. Verovatno ce i dalje rasti lagano.  Postoji i nekakav SPARK koji su davali dzabe ako imas XRP. Neko ljudi su se kladili na njih kad su bili pred gasenjem.

LTC je stabilan vec neko vreme, a ETH su vazda neka desavanja :)

Dodge je naravno budalastina, a BTC ce da raste i svaki rast BTC-a vuce i sve ostalo. Ali dosadno je baviti se BTC-om jer se tu nista zanimljivo ne desava.

Link to comment
  • 2 weeks later...

El Salvador uveo Bitcoin kao legalno sredstvo plaćanja

 

 

 

Pedsednik najavio izgradnju mining hubova na geotermalnim elektranama

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...