Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste da imam Ibru kapitena ali se i uprkos tome dobro drzim protiv Sokolovica. bitno je da je Mutinjo juce dao gol, a sta ce Mesi da uradi je manje vazno jer ga ionako svako ima.Sad jos samo da neko iz Milana umuva gol pa da budem miran.
Ja, koliko sam upratio, ne igram protiv tebe? Moj protivnik je valjda Pilkington, ili sam totalno pobrkao lončiće.
Link to comment

Verovatno si gledao onaj link sa grupama, posto tu nije bilo zreba napravila je Tola novi, bolji i stariji sa samo kup fazom.http://www.haxball.gr/cup/view/36586

Link to comment
Verovatno si gledao onaj link sa grupama, posto tu nije bilo zreba napravila je Tola novi, bolji i stariji sa samo kup fazom.http://www.haxball.gr/cup/view/36586
Što će reći da je Tolaa u potpunosti opravdala svoju reputaciju. Pa ovakvo muljanje nije u stanju ni subotički mešetar da izvede :ziga:Igra li se revanš? Ima li nade za moj UTD?EDIT: A sad zaozbiljno, kako se možemo mi sastati u osmini finala kada smo obojica prvoplasirani u grupi. KRAĐA!!!! TOLAAA LOPOVE!!! Edited by Hudersfield
Link to comment

Kaze Tola da je bolji Radojica u medjusobnom skoru pa te je zato prestigao u grupi.Edit: Ima revans naravno :)

Edited by pavllle
Link to comment

Hudersfielde, ima negde na temi objasnjenje ko je i kako prosao, gledali su se medjusobni rezulati, kao i u pravoj LS.Ubacicu vam rezultate veceras ili sutra, kad budem sigurna da je sve uracunato. I kad pronadjem gde sam sacuvala lozinku. Dobro je sto sam ispala, da se ne brukam sad.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Nista mi nije jasno... :huh:Zar se ne sabiraju i rezultati od pre dve nedelje sa ovima sad koji ce biti? Ili ce i to morati naknadno?
Sabiraju se, samo na haxball sajtu ne moze da se unese samo prva utakmica, nego mora odmah i rezultat druge. Kad se zavrse revansi, samo cu da zamenim ovih 0-0 pravim rezultatima i sve ce biti OK. Edited by Naa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...