Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

Meni je bas zanimljiv mec. Imam celih 8 poena, ali sa svega 2 igraca. Ne stigoh da menjam pa mi Adiano ostao na klupi. Sad prizivam kisu i bajam da mi dvojica ne zaigraju veceras (Leskot i jos jedan) jer prvo upada Mandzukic, pa onda Luiz Adriano.Protivnik je na prvi pogled bolji, ali ima svega 26 poena, ceka jos 2 igraca i nema ni malo obecavajucu klupu. Ako CR odgovori na izazov "onog" krivonogog za koga kazu da je otac njegovog sina, mogao bi lagano da pobedim i ukljucim se u borbu za prolaz. Trenutno imam 3 boda, muff ima 6 i drugi je, a treci su Crni Konji sa 4...
Ko je prvi? Edited by Feindouno
Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zajebavaš da si i ti izgubio? To me onda još više približava ispadanju koliko kapiram...(ti i petoletka po 9, ja i ronin po 6)Šta se dogadja ako bude izjednačenje po broju bodova, gleda se ukupna količina osvojenih poena? U tom slučaju ako Sem ne izgubi u poslednjem kolu ja bih tebe još i morao da dobijam sa određenom razlikom. :isuse:Čast mi da se nalazim u grupi smrti a ne da igram protiv nekih tamo neaktivnih učesnika i pobeđujem sa 30-40-50 poena ko neka sisa, ali mi je malo manja čast što ispuših junački u grupnoj fazi. :(

Link to comment

Moracete da sacekate bar do sutra popodne, posto hocu da budem sigurna da su svi poeni, izmene i slicno, obracunati, da ne bih unosila vise puta kao sto se desavalo u prethodnim kolima. U svakom slucaju, svako moze da proveri rezultate timova iz svoje grupe, pa da vidite kako stojite.Inace, ja imam nikad bolji rezultat u CL fantaziju, 81 poen! :fantom: Pretpostavljam da sam pobedila, posto ne mogu da vidim protivnikov rezultat, jer trenutno update-uju.

Link to comment

Pukoh za 6-8 bodova.Sacekacemo da Tola potvrdi ali mislim da smo prosli Fantasy igrali da se gleda medjusobni skor kao i u Ligi Sampiona. a zadnje kolo ce biti veselo posto ce pola timova odmarati igrace.

Link to comment

...ne, greškaAli definitvno navijam za to da na kraju sve 4 ekipe imaju 9 bodova! Ko bi to razmrsio... :D

Edited by bob loblaw
Link to comment

Aha, igramo po pravilima takmicenja, tako da gledamo medjusobni skor. A sta cemo posle, da ostavimo zreb kakav automatski izvuce haxball sajt ili da pravimo svoj? Ne znam da li ce sajt da uparuje prvog sa drugim automatski.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...