Jump to content
IGNORED

Radio-televizija Vojvodine


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Sad kad prime jos 200 "novinara" za mesec - dva dana, sedece po dvoje na svakoj stolici

Ma...A i to "privremeno" gde su sada je tuga jedna. Na žalost ova sad ekipa ne zna ništa, pa i teško da će biti sposobna da nekako od EU iskamči neke pare za novu zgradu. A psihu verovatno ne pada na pamet da nešto pomogne...
Link to comment

pa nisam siguran da kompletna ekipa dovedena iz beograda nece podobijati otkaze. cak verujem da vec jeste...

Pa ta ekipa se već odavno smanjila, vrlo...

BTW, Arežina je već imenovan za savetnika u najboljoj tradiciji "državnih preduzeća"...

Link to comment

znam, ali smanjila se samoinicijativno, jerbo nisu veverice, znalo se sta sledi. ko god je mogao da nadje nesto drugo, otisao je. e sad ce i ostali biti pocisceni, a ima tu i tehnickog osoblja, ne radi se samo o novinarima i urednicima, ima i onih, koliko cujem, koji su se preselili sa porodicama u novi sad...

Link to comment

BTW, Arežina je već imenovan za savetnika u najboljoj tradiciji "državnih preduzeća"...

 

Kad smo kod Arežine:

 

Smenjeni direktor programa RTV-a za Istinomer kaže da su pokrajinski javni servis po staljinističkom modelu ”ukrali” političari i ljudi koji imaju uticaj na tu televiziju. ”Više puta smo pozivali premijera Vučića sa molbom da bude gost RTV-a, ali za četiri godine to se nikad nije desilo. Novo rukovodstvo će ga sigurno dovesti, ali intervju neće voditi novinar koji će postaviti pitanja koja interesuju javnost, već pitanja na koja će premijer želeti da odgovori”, govori Arežina o odnosu najveće vladajuće partije prema pokrajinskom javnom serisu. ”Svakako da Goran Karadžić učestvuje u najnovijim smenama RTV-a, ali ne znam po čijem nalogu”, zaključuje Arežina.

 

Link to comment

znam, ali smanjila se samoinicijativno, jerbo nisu veverice, znalo se sta sledi. ko god je mogao da nadje nesto drugo, otisao je. e sad ce i ostali biti pocisceni, a ima tu i tehnickog osoblja, ne radi se samo o novinarima i urednicima, ima i onih, koliko cujem, koji su se preselili sa porodicama u novi sad...

Znam, jbga neke su "sklonili" već pre godinu dana, posle onog konkursa. Tad se već pripremao teren. Ovi "beograđani" mučeni već navikli, prošli te seče drugde. Zapravo najviše mi žao ovih mlađih iz NS koji su taman krenuli da peglaju profesiju da uče zanat u dobrim godinama, sad će da ih pokopaju sa "sedi ti mlad/a si..."
Link to comment

jebi ga sad, meni jaksa skroz kul lik...

On je verovatno u fazonu, još jedna recka pa u penziju. Bio već čini mi se na RTV nije uspeo da se probije. Rađe bih ga video kao urednika info redakcije, ali verovatno ni on ne bi tamo uletao...
Link to comment

ne znam jebi ga, razocarace me ako bilo sta tamo prihvati...

 

edit: mada, lako je meni da kenjam izdaleka

Edited by aram
Link to comment

ne znam jebi ga, razocarace me ako bilo sta tamo prihvati...

 

edit: mada, lako je meni da kenjam izdaleka

Pa, to krene onako, "ajde da lagano tamo smirimo stanje, nije baš sve tako, evo ti prilike da uradiš nešto i tako..." i završiš ko verbara...
Link to comment

Svašta, tek sad ništa nije jasno! Jakša je dobar novinar, ali možda je čovek bez integriteta, pa su ga zato angažovali. Mada je imenovanje još na nivou glasina, valja sačekati ...

Link to comment

Moguće je da su mu ponudili, on kao traži neke garancije...A možda im je ipak ovo tvrđi orah, nego što su mislili, pa se vade. Mada je verovatno to moja pusta želja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...