Jump to content
IGNORED

Radio-televizija Vojvodine


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Dobar plakat:

Ja plaćam

Ja gledam

Ja branim

 

Inače, ovo je scenario koji je primenjen već na lokalnim medijima. Od Studija B, preko RTK u Kragujevcu. Ista matrica, samo je sada ogoljenije, jer je u pitanju javni servis, a ono su bili JP. Mnogo je važno da se ova bitka bije i da se natrljava OEBSu i Davenportu. Ovde nema nikakvog izgovora, u pitanju je klasično preuzimanje medija u maniru antibirokratske revolucije.

Link to comment

Dobar plakat:

Ja plaćam

Ja gledam

Ja branim

 

Inače, ovo je scenario koji je primenjen već na lokalnim medijima. Od Studija B, preko RTK u Kragujevcu. Ista matrica, samo je sada ogoljenije, jer je u pitanju javni servis, a ono su bili JP. Mnogo je važno da se ova bitka bije i da se natrljava OEBSu i Davenportu. Ovde nema nikakvog izgovora, u pitanju je klasično preuzimanje medija u maniru antibirokratske revolucije.

Ma šta da se natrlja, zabole njih, treba on njima za bitnije stvari. Tačno se vidi da je ovo odradio ciljano. Nije dirao "manjince" tj. te redakcije. A već su o upotrebili adut " ...kolege što vas je sramota da radite kao dežurni reporteri, niste se rodili kao urednici..." vreme prolazi i tako...

Treba pokazati neslaganje, ali ovo je šema u najboljoj školi oca Šešelja. Sve je na izgled ok sa pravne strane, i vreme melje sve...

Psiho dobio još jednu značku da zakači za rever...

Rtv će da tone i vrati se na nivo razglasa na bus peronima.

Link to comment

Jasno je meni sve to. Ali ipak je ovo veliki slučaj. Mnogo veći od svih dosadašnjih. I mnogo je velika čistka.

Ma oni su tamo "navikli" na sve to. To tamo svako malo. I niko ne dobija otkaz, nego kunjaš negde u nekom zapećku. Ovde je razlika što je ipak "u vatru" gurnuta mlađa ekipa na urednička mesta i njima nije da se zadovolje kunjanjem u ćošku...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...