Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2012


teacher

Recommended Posts

sva je prica osim prvog posta bila za mcgahee, daklem ne seri :)nego sta je vazno vec projekcija. a projekcija je u funkciji produkcije, tako da...ako ti nemas riversa, a ja nemam mcgahee-ja onda to znaci da u rosteru ti imas u proseku 4-5 poena od qb-a, a ja od rb-a. a na klupi nam uvek ostaje 15-20 poena. pa ti vidi matematiku.

Link to comment
  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    36

  • Ros

    16

  • mandingo

    12

  • teacher

    11

Top Posters In This Topic

u SAFS fantasy comuinty postoji nesto sto se popularno zove "Nidzge trade". ako nisi upoznat sa istim, evo sacu ti ukratko reci sta je to. Nidzge ima zadnje govno od igraca kojeg upravo zeli da otpusti na FA da bi mogao da uzme RB iz practice squada Patsa koji su poslednji put trcali pre 17 sezona. medjutim, pre nego ga zapravo otpusti, on malko pogleda timove, pokusa da nadje najveceg idiota u ligi, i onda mu ponudi tog igraca za All Daya ili Ricea... naravno, posto ni najgori nepismeni magarac ne bi pristao na tako nesto, Nidzge prvo pripremi teren. kao i ti, on pocne da prica o projected a ne o realnim statsima(ko se ne seca price o Ashley Lelieu, taj nije igrao fantasy), upakuje to u neka nakaradna pakovanja da se ne vidi sta zapravo nudi istovremeno ubedjujuci ovcu da mu on cini uslugu sa ovim tradeom(Rivers ce imati isto ili vise poena od McGaheeja :lol:) i na kraju sve to zacini sa pricom da on zapravo nece da trejduje jer mu je igrac koji je vec spreman za FA suvise vredan(tu si malo failovo, ali ne moze svako ko Nidzge) i sve to isprati teskim, muskim suzama. to je sustina tvog Rivers za nekog od mojih RBova predloga...
:ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:hihihihi daj bre falis tamo samo tako...
Link to comment

mogu maximum navuci 6-7... tesko cu gledati playoff ove godine :( jebiga, mnogo promasaja u postavkama, redovno sam na klupi ostavljao poene, plus potpuna katastrofa na QB i odbrani. nista, idemo sada na sklekove, ozbiljne prirpeme za sledecu sezonu se vec sprovode!a i bolje Bucsi da pobedjuju nego ja :D

Link to comment
mogu maximum navuci 6-7... tesko cu gledati playoff ove godine :( jebiga, mnogo promasaja u postavkama, redovno sam na klupi ostavljao poene, plus potpuna katastrofa na QB i odbrani. nista, idemo sada na sklekove, ozbiljne prirpeme za sledecu sezonu se vec sprovode!a i bolje Bucsi da pobedjuju nego ja :D
e, da ti je rivers bio...:D
Link to comment

ovo je neko prokletstvo kad igram protiv smrada mandinga.ako ga ne sere abnormalno, onda ce jedan od mojih sigurnih 10-15 poena da se povredi posle par minuta i zaradice citavih 0 poena.usput ce ispustiti td pre toga, i to pred mojim ocima.

Link to comment
Nije ispustio TD, nego ga je Fletcher polomio. :D Inace, stvarno je neverovatno da se ti zalis na povrede kljucnih igraca, kada je kod mene situacija kakva jeste.
ti si bar znao da ti gronk ne igra. a ja imam 0.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...