Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2012


teacher

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    36

  • Ros

    16

  • mandingo

    12

  • teacher

    11

Top Posters In This Topic

unistila me klupa... jos sam igrao eci-peci-pec izmedju McGaheeja i Tatea, i jbg, povreda rebara me odlucila za Tatea... Wittena realno nisam ni razmatrao jer je igrao ko kurac do sada. protiv Tampe se em lose kretao, em imao 2 ili 3 cista dropa. valjda ce sada krenuti na bolje, posto Gresham nije bas stabilna opcija(mada nije bio los, 9 poena je OK...). tebi je Shitpatrick doneo pobedu. jesu Colston i Lynch objasnili, ali to nije bilo neocekivanoi tebi je doduse Torrey Smith ostao na klupi, ali sam ja ipak mnogo vise omasio.vidimo se u revansu, proigrace ovi moji, ne bojim se :)

Link to comment

kao sto je i bilo za ocekivati, tim smrada mandinga je pokazao svoj pravi kvalitet posto se iskakio prosle nedelje. <_<

Edited by Ros
Link to comment

restrdinjo zvani ja pokupio Kolba za fantasy jer je Cassell bio rupa najgora od pocetka sezone... i covek zavrsi sa izgubljenim fumbleom, i usut je sackovan 9 puta... 9 jebenih puta! :isuse:

Link to comment
restrdinjo zvani ja pokupio Kolba za fantasy jer je Cassell bio rupa najgora od pocetka sezone... i covek zavrsi sa izgubljenim fumbleom, i usut je sackovan 9 puta... 9 jebenih puta! :isuse:
Opet nemaš sreće™...
Link to comment

dobih i ja konacno iako me prodao QB~!! doduse, dobio sam ikara samo, njega i Ivan moze da dobije, ali bolje ista nego nista!plus, opresivni i pokvareni administrator je konacno izgubio! guzio ga Cruz... epic justice!

Link to comment
dobih i ja konacno iako me prodao QB~!! doduse, dobio sam ikara samo, njega i Ivan moze da dobije, ali bolje ista nego nista!plus, opresivni i pokvareni administrator je konacno izgubio! guzio ga Cruz... epic justice!
naguzio me colston koga sam u pomračenju uma, ostavio na klupi.
Link to comment
naguzio me colston koga sam u pomračenju uma, ostavio na klupi.
Pa to je blagoslov i kletva napadaca iz timova kao sto su Saints, Packers ili Patriots. Jednog dana 12 rec, 178 yd, 4TD, nedelju dana kasnije 2 rec, 17 yd. :isuse:
Link to comment

McGahee 13 poena, sasvim dovoljno! :D traljava pobeda, ali ipak pobeda. sledece kolo protiv Ivana, znaci jos jedna sigurna pobeda, odlicno!btw, odlicna liga za sada. titjer, ikar, ros(kakav trio, qq) i miljenko vode sa 4-2. ivan najgori(ocekivano) sa 1-4-1. hattori sa 100 poena vise od drugoplasiranog ima 3-3. bas ga sere :lol:btw, vodeca trojka po poenima do sada, zipa ovo: AJ Green, Victor Cruz i Percy Harvin. ko bi rekao?!RG III najbolji QB, AJ Green WR, Rice RB, Gonzo TE, Tynes K i Chicago odbrana

Link to comment
btw, odlicna liga za sada. titjer, ikar, ros(kakav trio, qq) i miljenko vode sa 4-2. ivan najgori(ocekivano) sa 1-4-1. hattori sa 100 poena vise od drugoplasiranog ima 3-3. bas ga sere :lol:
da nije makedonsko devojce tradicionalno osralo kad igra protiv mene, znalo bi se ko je car. :)jebote, imao sam -49 poena od Yahoo projected, a devojce +22.drugi poraz od prosle nedelje iako sam imao drugi rezultat. :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...