Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2012


teacher

Recommended Posts

Ja bih uvalio McFaddena za budzasto. Salji ponudu... i budi velikodusan, dobio je Barry. :DSad sam ti video tim, jbg, nemam dobru ponudu za tebe, posto ti RB traba odmah. A mogu da ubacim jos i nekog tier 2 WR-a, da se pokrijes za sledece kolo...

Edited by mandingo
Link to comment
  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    36

  • Ros

    16

  • mandingo

    12

  • teacher

    11

Top Posters In This Topic

Eh, ja bih RB koji moze da igra. A stvarno imas deficit na WR poziciji, mislim da bi ti bilo koji od moja top 3 WR fino dosao, ali bi tu morao da bude ukljucen Peterson (a MIN nesto slabo igra u zadnje vreme i imaju gadan raspored do kraja) ili Martin (ko zna, mozda se ohladi, ipak je to 1 rookie). Just sayin...Sad sam malo gledao rostere ostalih i zanimljivi su mi Retired Pirates (Freak?) sa triom McGahee/Forte/Richardson , kao i Pablo Acrobatica (Ikar?) sa triom Bradshaw/Ridley/C. Johnson. I jednom i drugom WR nisu bas najjaca strana, mada su kod PA relativno OK. Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

zasto mislis da mi WR nisu jaca strana?! OK, ti kidas sa WR(Calvin, Welker, Julio Jones), ali nije da su VJax, Steva i Bowe za bacanje. sva trojica su top20 u jardazi. a bice i TDa...kao sto rekoh, ja bih rado menjao Richardsona/McGaheeja za vrh QBa, ali obzirom da ti samo Daltona imas, nema leba tu...

Link to comment
zasto mislis da mi WR nisu jaca strana?! OK, ti kidas sa WR(Calvin, Welker, Julio Jones), ali nije da su VJax, Steva i Bowe za bacanje. sva trojica su top20 u jardazi. a bice i TDa...kao sto rekoh, ja bih rado menjao Richardsona/McGaheeja za vrh QBa, ali obzirom da ti samo Daltona imas, nema leba tu...
Pa u poredjenju sa RB gde imas 3 kristalno jasna RB1 u ligi od 14 timova, i nisu bas nesto. Da se razumemo, sva trojica su individualno odlicni igraci, ali ako se gleda sira slika tj. za kakve timove igraju, tu pocinju da se vide mane. Bowe igra za tim sa ludackom RB kombinacijom (Charles/Hillis) a njemu bacaju dva ispodprosecna QB koji se menjaju iz utakmice u utakmicu po rezimu jedan igra, drugi leci potres mozga. Stevie J isto tako igra za tim gde imas 2 fantasticna RB (Spiller/F.Jackson), Fitzpatrick moze da bude sjajan ali i ocajan. I Johnson i Bowe su takodje za klasu bolji od ostalih WR u svom timu, TEs u oba tima su krs, znaci protivnicke odbrane mogu ladno da se koncentrisu na njih jer nema niko dobar na tim pozicijama da uleti i kazni ih za to.VJax je tu u malo boljoj situaciji, mada je TB tek zadnje 2 nedelje poceo da igra krsteni football.Uglavnom, posto si ti zadovoljan sa WR i treba ti QB, onda nema nikakve sanse za neki deal izmedju nas.
Link to comment

Ja dajem i stafforda i vicka zajedno, za RB. Ne mogu da ih gledam vise :D. A umesto vicka (posto njega niko nece) dajem i hartline ili titus younga.

Edited by Prlapan
Link to comment
hoces riversa za jednog od njih?
Riversa kojeg si upravo pokupio sa FA? :D pa daj Rose, napisah vrhunskog... Rivers ce u ovom kolu protiv nas nabiti statse, nakon toga moze u peMzijuEDIT: @WTF, nije Stivie J, vec Steva™ iliti Steve Smith iz Panthersa... nije da je neka krucijalna razlika, ali ovaj je ipak Camu uz TE jedina opcija :) Edited by freakns
Link to comment
Riversa kojeg si upravo pokupio sa FA? :D pa daj Rose, napisah vrhunskog... Rivers ce u ovom kolu protiv nas nabiti statse, nakon toga moze u peMzijuEDIT: @WTF, nije Stivie J, vec Steva™ iliti Steve Smith iz Panthersa... nije da je neka krucijalna razlika, ali ovaj je ipak Camu uz TE jedina opcija :)
bio ga ti pokupiti.bilo kako bilo, rivers ce do kraja skupiti isto ili vise poena od mcgahee-ja.a ti vidi sta ti je bolje:casselmcgaheeforteiliriversrichardsonforte
Link to comment

bolje mi je Cassel, McGahee, Forte.mislim, mogu i ja tu igru da igram. evo ti Richardson za Rodgersa. posto cenis da ce Rivers biti odlican, ne treba ti i drugi QB a RBa i dalje trazis...

Link to comment
bolje mi je Cassel, McGahee, Forte.mislim, mogu i ja tu igru da igram. evo ti Richardson za Rodgersa. posto cenis da ce Rivers biti odlican, ne treba ti i drugi QB a RBa i dalje trazis...
pa nije bas isto.richardson + rivers (Remaining Games (proj): 207) << rodgers + mcgahee (265)
Link to comment

kako mozes tako da gledas? pa ti nemas McGaheeja... ja ti nudim Richardsona za RodgersaRodgers+Thomas(igrac kojeg bi Richardson zamenio... i to kada ti se Murray vrati, inace drugog RBa nemas uopste, trenutno ti je FB na toj poziciji)=236Rivers+Richardson=207znaci razlika je mnogo manja.usput, McGahee 115, Rivers 61, ali tu nisi gledao bodove vec si rekao:

bilo kako bilo, rivers ce do kraja skupiti isto ili vise poena od mcgahee-ja.
znaci tvoja procena je da ce RIvers u narednih 8 tekmi da udvostruci svoju produktivnost. tvoja procena.mozemo to i drugacije da gledamo.Thomas ima 66 bodova u 8 tekmi, iliti 8.25 po tekmi.Richardson ima 139 u 9 tekmi, iliti 15.44 po tekmiRivers ima 61 bod u 8 tekmi, iliti 7.63 po tekmiRodgers ima 170 bodova u 9 tekmi, iliti 17.88 po tekmiu prevodu:gubis 10 bodova na QB da bi dobio 7 bodova na RB... u gubitku si 3 boda. however, ako pretpostavimo da ce Rivers biti dobar koliko i McGahee(14.38 po tekmi... opet, tvoje reci, ne moje), ti bi dobio 7 bodova na RBu a izgubio samo 3.5 na QB... odnosno u plusu si 3.5 poena.da izvucemo zakljucak, ukoliko uradis trade Rodgers za Richardsona, po tvojoj proceni ti si poboljsao tim. znaci jedino pitanje je da li ti zaista verujes da ce Rivers imati McGaheejevu produktivnost ili samo seres kvake?a to koliko cu ja da dobijem ovim trejdom ne vidim kako je relevantno sa tvoje tacke gledista?
Link to comment

jebala te matematika.207/265 je odnos kako bih prosao da prihvatim tvoj predlog. znaci, nimalo nije isto. a ti mozes racunati cassel + richardson vs. rivers + richardson.average u nfl fantasy-ju ne igra veliku ulogu. ne mozes tako racunati. ono sto mozes gledati je remaining games. mada je i to klimavo, vidi se po projected stat pred svako kolo.a direktno rodgers za richardsona je smesno.

Link to comment

prvo, i dalje pogresno gledas. ti u trejdu poredis projected produkciju igraca koje bih ja imao naspram igraca koje bi ti imao. kao sto rekoh, to je glupost. jedino sto mozes da posmatras je projected produkcija igraca koje trenutno imas naspram produkcije igraca koje bi imao nakon trejda. to je sve sto tebe treba da interesuje... kakve veze ima kako bih ja prosao u trejdu? jer koliko ja vidim tebi mnogo smeta kako bih ja prosao u trejdu uopste se ne obazires na to kakav bi ti imao upgrade ili downgrade.drugo, projected stats su go kurac na biciklu. bas me boli levo jaje sta gomila ESPN seronja misli o fantasyju. teacher je prosle godine osvojio ligu zahvaljujuci Sprolesu. taj Sproles je bio projected negde 150. pick... toliko o projected stats...a trece i najvaznije, apslutno se slazem da je Rodgers za Richardsona smesno(ja prvi nikada ne bih dao Rodgersa za Richardsona... ). zato sam to i spomenuo samo kao protivtezu na tvoj predlog, Rivers za Richardsona, sto jos ne vidim da te je zasmejalo. u SAFS fantasy comuinty postoji nesto sto se popularno zove "Nidzge trade". ako nisi upoznat sa istim, evo sacu ti ukratko reci sta je to. Nidzge ima zadnje govno od igraca kojeg upravo zeli da otpusti na FA da bi mogao da uzme RB iz practice squada Patsa koji su poslednji put trcali pre 17 sezona. medjutim, pre nego ga zapravo otpusti, on malko pogleda timove, pokusa da nadje najveceg idiota u ligi, i onda mu ponudi tog igraca za All Daya ili Ricea... naravno, posto ni najgori nepismeni magarac ne bi pristao na tako nesto, Nidzge prvo pripremi teren. kao i ti, on pocne da prica o projected a ne o realnim statsima(ko se ne seca price o Ashley Lelieu, taj nije igrao fantasy), upakuje to u neka nakaradna pakovanja da se ne vidi sta zapravo nudi istovremeno ubedjujuci ovcu da mu on cini uslugu sa ovim tradeom(Rivers ce imati isto ili vise poena od McGaheeja :lol:) i na kraju sve to zacini sa pricom da on zapravo nece da trejduje jer mu je igrac koji je vec spreman za FA suvise vredan(tu si malo failovo, ali ne moze svako ko Nidzge) i sve to isprati teskim, muskim suzama. to je sustina tvog Rivers za nekog od mojih RBova predloga...da ti objasnim jos jednom. ja imam waiver priority u odnosu na tebe, i da sam hteo, uzeo bih Riversa sa FA za dzabe, sto sam vec i spomenuo, ali tebe to ne tangira. no dobro, da zaboravimo na to. sustina je zapravo da ti nudis igraca koji ce ti igrati ovo kolo(i to samo i iskljucivo zato sto Rodgers ima bye week) i onda se vratiti na klupu, ili natrag na FA, a za njega trazis startnog RBa. i to tebi nije smesno? :isuse:

Link to comment

poceo si kao slavni svedok saradnik.nisam ti pominjao riversa za richardsona vec za mcgahee-ja.spominjem ti produciju igraca u trejdu. ako se ispostavi da ce i rivers i mcgahee do kraja uzeti otprilike projektovani broj poena onda je rivers za mcgahee-ja realan trade. da li ce tako biti, pitanje je... ja i dalje verujem da ce rivers imati vise poena do kraja. posebno sto sumnjam da ce mcgahee odigrati sve utakmice do kraja.i kakve ima veze da li nudim jednog igraca za startnog ili rezervnog rb-a? ja imam koga imam, a drugi ucesnik u trejdu hoce ili nece.a sto ti nisi hteo riversa?a da, imas cassela :)

Link to comment
nisam ti pominjao riversa za richardsona vec za mcgahee-ja.
ne seri...
kao sto rekoh, ja bih rado menjao Richardsona/McGaheeja za vrh QBa, ali obzirom da ti samo Daltona imas, nema leba tu...
hoces riversa za jednog od njih?
znaci nudio si ga za bilo kojeg...
spominjem ti produciju igraca u trejdu. ako se ispostavi da ce i rivers i mcgahee do kraja uzeti otprilike projektovani broj poena onda je rivers za mcgahee-ja realan trade. da li ce tako biti, pitanje je... ja i dalje verujem da ce rivers imati vise poena do kraja. posebno sto sumnjam da ce mcgahee odigrati sve utakmice do kraja.i kakve ima veze da li nudim jednog igraca za startnog ili rezervnog rb-a? ja imam koga imam, a drugi ucesnik u trejdu hoce ili nece.
ne spominjes produkciju vec projekciju. ja sam spomenuo produkciju, cak ti razlozio sve brojeve, ali tebi je to irelevantno. po tebi vazna je projekcija... a sada sto ti sumnjas da ce McGahee odigrati sezonu do kraja, pa koji ga kurac onda zelis u timu? znaci klasicna Nidzge prica. ti verujes da ce McGahee da se sjebe, ili odmara ili nesto trece. ti isto tako verujes da ce Rivers da odigra po prognozama(iako ima polovnog Gatesa, nikakve WR i rasturenu OL), cak i malo iznad njih... i uz sve to, ti zelis da trejdujes Riversa za McGaheeja? ovde je moguce da se ti i ja razlikujemo u shvatanju fantasyja, ali ja kada mislim da ce jedan igrac da zasere, onda ne zelim da ga imam u svom timu...
a sto ti nisi hteo riversa?a da, imas cassela :)
ja sam fantasy homer. ima igraca koje nikako ne zelim da imam u timu, Rivers je jedan od njih. uz to igra ko popisan ove sezone. na nivou Sanchizea....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...