Jump to content
IGNORED

España


Lancia

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    531

  • Lancia

    360

  • John Coltrane

    322

  • Weenie Pooh

    248

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve u svemu, 38 miliona za igraca koji ce mozda, a mozda i nece imati mjesta u prvih 11 je smijesno. Ne znam kako misle da igraju zajedno on, Xabi Alonso i Ozil.
Alonsu valjda ističe ugovor na kraju ove sezone, a odbio je da ga produži (ili su odbili da mu ga produže, zavisi kome veruješ). Mada meni Modrić više liči na Ozila nego ma Alonsa, ali dobro...
Link to comment

Ne, definitivno je slicniji Ozilu, ali sva trojica su plejmejkeri, ne vjerujem da ce igrati svo troje zajedno. Eventualno Ozil na desno krilo, ali nisam ubjedjen da to moze dobro funkcionisat.

Link to comment

Ako Ozil ide na krilo, onda ide Di Maria na klupu. Imaju u Madridu dosta utakmica, a i nije im sastav pretrpan igračima. Imaju, taman koliko i treba, plus može da se desi da ode Kaka.

Link to comment

Možda Modrić izbaci Khediru? :unsure: U Tottenhamu je poslednjih sezona više igrao klasičnog CM nego što je ulazio u 16 metara.U ostalom, i Specijalni rotiraju, zar ne?

Link to comment

Neko će da popase klupu iz trojca Alonso-Kedira-Ozil. Alonso čisto sumnjam, mislim da Modrić nema konstituciju i taj "krljački" duh i kvalitet da zamijeni ovog, ako pak njega zamijeni, biće to totalna taktička novotarija Specijalnog i neviđena ofanziva. Ozila nešto ne vjerujem, jer nije bolji od njega, niti je Ozil nešto u nekom jarku, a platiti ovoliko da bi se motivisao Ozil i da bi mu se našla kvalitetna rezerva, ni to mi nije logično. Naprije Kedira, ali ćemo onda da gledamo sudaranje Ozila i Modrića i dileme odbrambenih igrača i Alonsa kome dati loptu nakon zaustavljanja protivničkog napada. I dalje mi nije jasan ovaj potez Reala, jedva čekam da vidim šta je to ovaj ludak zamislio. Jedino ako ne bude Muslinov sistem totalne rotacije.

Link to comment

Modric je daleko bolji kad igra nesto blize golu nego kao neki povuceni plej. Tu nema sanse da ugrozi Alonsa. Khedira sumnjam da ce izgubiti mjesto, moraju imati nekoga kome je defanziva jacha strana. Najlogicnije mi je da se rotiraju Modric i Ozil, ili da Di Maria ode na klupu, Ozil na desno, a Modric centralno. Svejedno, 38 miliona za nekoga ko ce biti samo u rotaciji mi je previse. Then again, Mourinho je svojevremeno isto toliko platio Quaresmu...

Link to comment
Taj Modrić je baš nikakav igrač, baš kako su mu eksperti ovdje i prorekli dok su lažni proroci predviđali rekordne odštete. :(
Modric je sisa i licimur, i grejace Realovu klupu kao nekad Perica Ognjenovic. Samo sto je Perica bio bolji igrac.
Link to comment

Колко сам ја могао да приметим Озил вечито игра крило у Реалу. Не видим како би се он и Модрић сударали било да овај игра на централног ил офанзивног везног.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...