Jump to content
IGNORED

España


Lancia

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    531

  • Lancia

    360

  • John Coltrane

    322

  • Weenie Pooh

    248

Top Posters In This Topic

Posted Images

Murinjo od pocetka krece da gubi titulu ne postojucu nacin koji ih je doveo do zvanja sampiona..osvajanje tri boda u utakmicama protiv malih timova a sa Barsom sta bude

Link to comment
Ova Iniestina asistencija je apsolutno savrsenstvo fudbala.
Inijestina igra juce je bila magija... Milina za gledati. Na kraju kod treceg gola i nije nesto spektakularno odradio, ali siroti Albiol nije vise smeo ni da ga napadne. Onakvu kontrolu lopte, ne znam da li sam ikada video. Paklen, paklen igrac.
Mislim da sam jedan od retkih ovde koji pamti Krojfa(doduse, ne iz Ajaksa, samo sa SP1974.).Zidan mu je prisao blizu. Iniesta ga je prejebao. Bolji je. Ne preterujem.
Link to comment
Fasisti vec -5, a nisu jos posteno izasli iz Madrida? :Tito:
:s_p: :s_p:Nego, je li ovo Messi ganja stotku ove sezone? :huh: Pet golova u tri službene utakmice, 4 u prvenstvu.Prošle godine je Osasuna predvođena 1 Lekom Tonijem dobila Barcu, sad su pimpleri i to apsolvirali. Sa zdravim Villom i Albom bi trebali vratiti titulu. Edited by ArleKino
Link to comment

Valladolid 6 poena, Real 1. Djukic > Mourinho -_-Nego, 38 miliona za Modrica. Svaka cast Tottenhamu, koliko su para izvukli. Za iste pare su se mogli kupiti Cazorla, Borja Valero, Michu i Jordi Alba.

Link to comment

Borja Valero je bio veci dio prelaznog roka pominjan u vezi sa Realom, ako ne uspiju da dovedu Modrica. A Cazorla sigurno nije loshiji igrac, a pogotovo nije 20 miliona loshiji. Sve u svemu, 38 miliona za igraca koji ce mozda, a mozda i nece imati mjesta u prvih 11 je smijesno. Ne znam kako misle da igraju zajedno on, Xabi Alonso i Ozil.

Link to comment

Cazorlu i Albu sam taktički izostavio, a ostajem pri tome da ova dvojica nisu igrači za 1 Real. Ali ne pratim nešto Primeru, ja to više lupam na osnovu CV-a. :)A iskreno ne znam ni ja šta Murinjo planira sa Modrićem, niti mi je njegovo dovođenje preterano logično...ali svakako jedva čekam da vidim.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ma pominjao sam ovu trojicu [i dodao bez nekog posebnog razloga Albu], zato sto su se pominjali kao pojacanja Reala [koliko ozbiljno, druga je stvar]. Cazorla bi svakako imao mjesta, a i Borja Valero kao alternativa na sredini. Sta znam, meni je 38 miliona puno za bilo kog igraca osim ovih 5-6 najboljih na svijetu, al dobro, njihove pare, nije mnogo ni bitno kolika je cijena. Jedino sto mi se cini da Realu i nije bio neophodan s obzirom na ono sto vec imaju u timu...

Link to comment

Изгледа ће истиснути Озила из екипе. Негде прочитах то, мада ми не делује логично јер не играју уопште на истим позицијама.

Link to comment

Ma daj, de Ozila iko da istisne.Dovođenje Modrića mi se čini kao jako dobar potez. Real prečesto kuburi sa posedom lopte, Luka je dovoljno iskusan za razliku od nekih klinaca koje je Mou forsirao zadnjih godina a opet lakše će on prihvatiti da sedi na klupi nego jedan Kaka.Cena jeste previsoka, ali to je Real pa se na to ne treba ni osvrtati. Ko da prvi put preplaćuju nekog.

Edited by dillinger
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...