Jump to content
IGNORED

España


Lancia

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    531

  • Lancia

    360

  • John Coltrane

    322

  • Weenie Pooh

    248

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaci, postoji neka kvota polufinala koja prvo moraju da odigraju, broj godina koje moraju da prodju prije nego sto ima sanse da osvoje CL i to, u primjeru od kojeg je pocela prica - nakon dovodjenja jednog od najboljih igraca na svijetu?Kako se u tu teoriju uklapaju Porto ili Liverpool? Ili samo ekipe koje bash bash puno ulazu moraju da cekaju 10 godina?Jedino mi argument o Manciniju kao nedovoljno dobrom treneru za tako nesto djeluje kao racionalan, ovo ostalo mi je u stilu 'placamo josh kaznu za Bayern'.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Pa nije to argument "plaćamo za Bari", koji je totalno nerazuman i nema veze ni sa čim. Fudbal je sport, ali i veliki biznis, sa klikama, uticajima, ljudima i ljudima iz klubova koji su tu decenijama, UEFA svi znamo šta je, mora čudo da se desi da bi neki klub preskočio taj "cursus honorum" i tek tako za nekoliko godina stigao do prvaka Evrope. ne kažem da neće nikad, ali je još rano za to. Porto je bio prvak i ranije, jako često igrao CL, o Liverpoolu je smešno i pričati.Edit: plus, stvarno, Mancini. Taj čovek je u stanju da taktički upropasti utakmicu protiv nekog Fulhama, a Heynckes ili Mourinho bi ga pojeli u nekom polufinalu CL. Mada, biću prvi koji će ti dati za pravo ukoliko City ove ili iduće godine osvoji CL, obećavam :)

Edited by MancMellow
Link to comment

Ja nisam nigdje tvrdio da ce City 100% osvojiti CL u naredne 2 godine, samo mi je bila smijesna tvrdnja da je ne moze osvojiti chak ni u hipotetickom slucaju da Ronaldo tamo dodje. A manje vise isto vazi i za PSG. Ekipa koja je vec medju najjacima na svijetu ne moze da je osvoji i ako se josh pojaca zato sto... je nije ranije osvajala? Sto je bio jedan od bitnih faktora u titulama Porta i Liverpoola? Nije proslo dovoljno vremena otkad su poceli sa velikim ulaganjima? U zadnjih 10 godina smo imali barem 3 slucaja gdje prvak Evrope nije bio najjaca ekipa [ni blizu], ali ekipa koja je vec medju najjacima i za koju vrlo osnovano mozemo ocekivati da ce iz godine u godinu biti josh jaca, to je ipak previse?Ne znam, meni to iskreno sve zvuci potpuno iracionalno. CL moze osvojiti samo jedna ekipa svake godine, tako da se, naravno, vrlo lako moze desiti da City to nikad ne uradi. Ali to nema veze sa tim koliko su ranije puta osvajali ili tako nesto, nego sa kvalitetom njihovog i drugih timova, formom, odlukama trenera, u manjoj mjeri i sreci i sudijskim odlukama...

Link to comment
Ekipa koja je vec medju najjacima na svijetu ne moze da je osvoji i ako se josh pojaca zato sto... je nije ranije osvajala?
Pa nije među najjačima. Eto ti racionalan razlog. Nisu prošli grupu prošle godine. A videćemo bogami i ove. Nego da se vratimo na temu. Ronaldo sebe vidi na vrhu sveta (sa Messijem) fudbala. On kao igrač Reala zarađuje još 5 miliona (na onu platu) od ličnih komercijalnih dilova. Real ima stotine miliona navijača po celom svetu, a i ko ne navija za njih veoma dobro zna za njih. O Cityju još uče. Marketinški nema logike da ode u City, nikakve. Lično on, ne verujem da bi želeo da živi u Manchesteru tj. u nekoj kući u Cheshire-u uopšte. Za Minhen isto važi. Ostaju London, Pariz i Milano. Francuska liga je ipak...meh, ostaje, dakle samo ako je baš zapeo da ide, neka jednogodišnja pozajmica u neki od milanskih klubova ili, verovatnije - Chelsea. Na žalost.
Link to comment
Pa nije među najjačima. Eto ti racionalan razlog. Nisu prošli grupu prošle godine.
Zbog chega prosle godine nisu osvojili CL. Ne vidim kako to utice na njihovo potencijalno osvajanje ili neosvajanje ove ili bilo koje od narednih godina.
Link to comment
Zbog chega prosle godine nisu osvojili CL.
Prvo i osnovno, zato što nisu mogli da pobede 1 Napoli
Ne vidim kako to utice na njihovo potencijalno osvajanje ili neosvajanje ove ili bilo koje od narednih godina.
Ne, to utiče na ono "među najjačima u svetu". To tek treba da postanu.
Link to comment

Tvinklminkl, pobogu, raspravljaš se sa najvećin sitimrziteljem među ovdašnjim sektašima, i tražiš mu racionalne razloge? WTF?

Нек оде у КПР, лондонски клуб а и танки су бројчано са играчима.
Sjajno :D
Link to comment
Tvinklminkl, pobogu, raspravljaš se sa najvećin sitimrziteljem među ovdašnjim sektašima, i tražiš mu racionalne razloge? WTF?
Osećanja mi ne pomućuju um, dao sam racionalne razloge -_-
Link to comment
Treba im još jedno pet godina minimum da bi došli do tog nivoa. I to ne sa Mancinijem. Uz nenormalna ulaganja trebalo im je 4 godine da bi došli do titule Premier lige. Chelsea je već ime u Evropi, 2008. su igrali finale, ko zna koliko puta su igrali polufinala. Da znam, ne igraju imena nego igrači. Ok, videćemo ko će biti u pravu :)
celzi je sa abramovicem vec u drugoj sezoni dosao do titule i posle toga jos jedna u trecoj sezoni.inace, ne verujem da ce ronaldo napustati ekipu. uopste ko je o tome i pisao? samo kaze da je nezadovoljan...kako je neko napisao - zeli novi (bolji) ugovor..
Link to comment
Ronaldo u francusku ligu? With all due respect - nekako to ne mogu da zamislim. Ja ne znam ko bi uopšte mogao da ga priušti...City nije ove sezone hteo da plaća više od 20m funti po transferu. Ako se baš toliko posvađao može da bude pozajmljen nekom klubu dok ne vide šta će, pošto bi se platu još i našli oni koji mogu da plate... Mislim da će ostati u Madridu. Ako ne, moj tip je Chelski. Mada, čovek stvarno nije normalan. Hteo je u Real, nek sedi tu bar dok ne osvoji CL ponovo. Ko će bolje da ga plati nešto puno više od 12m evra godišnje? S kim će da osvoji Ligu šampiona? Sa PSG-om? Sa Cityjem? Give me a break...
Ma nema sanse da Ronaldo dodje u PSG. On samo tvrdi pazar sa Realom. Hoce covjek vise para.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...