Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

ne znam shto mistifikujemo nadu. to sve spada u kategoriju ne znam nishta o tome ali reci cu vam shta mislim.

pravi piar srpskog zdravstvenog sistema - nismo sposobni da vas uspesno lecimo ali radicemo onako kako znamo iako smo nesposobni

Link to comment
  • 2 weeks later...

kad braca rusi dodju i oslobode, vaki ko irejser ce da postanu glavni komesari za utjerivanje rusisma u kosti. vec vidjeno.

Ma znas me bio uz Kostunicu, pa Tadica, pa sad Vucica. Sutra uz Ruse. Meni pre deluje da ces se ti bas lepo uklopiti u taj sistem umesto ko sad umesto pljuvac iz pozadine drukara. Konacno u ulozi koja ti je prirodna.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Ma znas me bio uz Kostunicu, pa Tadica, pa sad Vucica. Sutra uz Ruse. Meni pre deluje da ces se ti bas lepo uklopiti u taj sistem umesto ko sad umesto pljuvac iz pozadine drukara. Konacno u ulozi koja ti je prirodna.

 

:D

Link to comment

Niška policija privela je juče Dejana N. (43) zbog sumnje da je pretukao svoju suprugu Natašu N. (49), u njihovom stanu, nakon svađe zbog toga šta će gledati na televiziji. Prema informacijama do koji je došao Alo!, žena je htela da gleda rijaliti šou "Parovi", a njen suprug to nije želeo s obzirom na to da je već bilo pola sata nakon ponoći.


 


Dejan će odgovarati za nasilje u porodici, pošto su lekari u bolnici, u Nišu, Nataši juče konstatovali nekoliko povreda po telu nanetih tupim predmetom.


 


- Ona je lekarima, ali kasnije i policiji ispričala da je batine dobila od supruga. Objasnila je da je sedela na stolici kada je počela svađa zbog TV-a, s obzirom da je svako želeo da gleda svoju omiljenu emisiju. Besan zbog svega, on joj je izvukao stolicu na kojoj je sedela, a ona je pala na pod i tom prilikom povredila je ruku na koju se dočekala. Međutim, tu nije bio kraj, usledile su batine - objašnjava izvor iz policije.


 


Posle Natašinog saslušanja policija je privela šest godina mlađeg supruga koji je potvrdio da su se posvađali oko TV-a. Tvrdio je da ju je lepo zamolio da gledaju neku drugu emisiju, ali je ona odbila. Nije znao šta će od besa, pa joj je izvukao stolicu na kojoj je sedela tik ispred televizora, što ga je još više nerviralo.


 


Pretučena žena je nakon ukazane lekarske pomoći puštena na kućno lečenje.


- Ni u jednom trenutku nije rekla da bi se posle ovoga što joj se dogodilo razišla sa suprugom - dodaje naš sagovornik.


 


 


 


Da je probao da se razvede sigurno bi mu uzeli za zlo sto ne voli Parove. 


Link to comment
  • 1 year later...

Žitelji naselja Crvenka u Borči, pored strašnog zločina koji se dogodio pre nešto više od mesec dana, strahuju i od zmija koje su se pojavile na nasipu, i u kanalu gde je pronađeno telo Jelene Marjanović. Meštani su preplašeni, jer, kako kažu, ranije ih nije bilo.

Link to comment

 

Žitelji naselja Crvenka u Borči, pored strašnog zločina koji se dogodio pre nešto više od mesec dana, strahuju i od zmija koje su se pojavile na nasipu, i u kanalu gde je pronađeno telo Jelene Marjanović. Meštani su preplašeni, jer, kako kažu, ranije ih nije bilo.

 

Globalno zagrevanje... Treba manje da pale™ erkondishne i da gase svetlo i lezu ranije... 

Link to comment

 

Žitelji naselja Crvenka u Borči, pored strašnog zločina koji se dogodio pre nešto više od mesec dana, strahuju i od zmija koje su se pojavile na nasipu, i u kanalu gde je pronađeno telo Jelene Marjanović. Meštani su preplašeni, jer, kako kažu, ranije ih nije bilo.

 

 

Баш чудно да се змије појављују у каналу.Ткада то змије живе у природи.

Чуј раније их није биле.А где су биле раније,да нису изнајмљивале стан у крњачи.

Edited by Блок_64
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...