Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

2 minutes ago, Jeremija said:

Mada sam (generalno) protiv korišćenja i pominjanja drugih u raznoraznim memoarima i biografijama bez njihove dozvole. na neki način razumem gosopdja Snežanu, i njenu želju da monetizuje Dzonija, ipak je devojka iz pesme "FA FA LA" pored pesme dobila i stan u Zagrebu, a Sneža samo neiskorišćenu avionsku kartu u jednom pravcu.

 

Štulić kaže da je i ova dobila stan u Zagrebu, doduše iznajmljen, u kom je pravila tulume™ dok je on bio na turneji :D Čitajte Scribd, spektakularan mu je tok svesti. U obračunu sa bivšom dotiče se svega između Aleksandra Makedonskog i čerkeskih konjanika iz Prvog svetskog rata koji su navodno proboli kopljem grudi Druga Tita (ali nisu zaista, otkriva Džoni, komunistička propaganda!)

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
25 minutes ago, svashtabezneshto said:

 

na njihovom protestu je napadnut DJV nogom u glavu i to je prelepo

 

(žs je inače smrtni neprijatelj mariji ratković, gender pitanja ili tako nešto, ratković i srbljanović su pisale biblioteci grada da im zabrani tribinu, i zabranili su je)

 

 

Slažem se, i ja bejah tamo :D .

zato sam i rekla ulični protest je u redu

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

 

 

 

 

On je taj prah vadio iz neke vrećice kao iz pekare. Ja sam htela nešto maknuti, pa sam dunula i moj dah je raspršio prah po stolu. Ja uvek gubim novac na svim mogućim nivoima. Oko mene novac i vrednosti nemaju neke šanse. A i uhvatila me je panika u isto vreme. Nismo pošteno ni seli, a on je to izvadio iz kese. Nisam nikada ranije ni videla kokain. Nisam ni znala da neko to uzima. U Zagrebu je ekipa duvala i tek kasnije sam saznala da su neki uzimali heroin. Neki od njih su nas počeli napuštati jedan za drugim. Nikada nisam bila bliska sa drogama.“

 

 

Ovo je kao kad moju kevu pitaš da li su varili travu (svi znamo da jesu) pa nam ona priča da je tu bilo nekih čudnih mirisa ali i ako jesu nije ona znala kako to izgleda ili kakvog je ukusa :lolol: 

  • Haha 6
Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Štulić kaže da je i ova dobila stan u Zagrebu, doduše iznajmljen, u kom je pravila tulume™ dok je on bio na turneji :D Čitajte Scribd, spektakularan mu je tok svesti. U obračunu sa bivšom dotiče se svega između Aleksandra Makedonskog i čerkeskih konjanika iz Prvog svetskog rata koji su navodno proboli kopljem grudi Druga Tita (ali nisu zaista, otkriva Džoni, komunistička propaganda!)

 

:lolol:

 

 

Moram da priznam i da mi ga je pomalo žao, verovatno je (ludo) naivno verovao da on eksploatiše njih, a ne one njega...

Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ko je Marija Ratković :huh:

Pisala svojevremeno za Vice, napisala je knjigu o lezbejkama, sad je uticajna na insta i tw kao feministkinja. Eto 

Link to comment

Imala je dosta dobar tekst o raku grlića materice koji je izlečila, o boravku u bolnici, dosta je dobro dočarala taj osećaj blizine smrti, egzistencijalni angst sigurnog nemanja dece jer su joj svi reproduktivni organi odstranjeni, o osećaju jada koji je proizveo i želju da je htela i surogat materinstvo. S te strane joj skidam kapu. Takođe je podržavala kampanju za besplatnu HPV vakcinu.

 

Onda su je neke fem napenalile kako podržava surogat i kako je jadnica. 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

zapazio sam iz onog snežinog teksta ime valtera nojgebauera. u moje vreme svirao je klavijature u "mladima". prvi koncert na kome sam bio DK "vuk karadžić" valjda '65.moćna onovremenska svirka. ima na jutjubu o njima

 

izvin'te za skretanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...