Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

zaljuljace se kako kapitalu odgovara, kao da ne znamo.

zato se i chudim. neko anticipira neki benefit, tu nema dileme.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment

A kapitalu odgovara samo profit.

Kad bude profit počeo da štuca, naprasno će se zaboraviti na ravnopravnost.

Edited by Filozof manijak
i u o
  • +1 1
Link to comment

Druga bi se pesma pevala da je kapitalizam ali ovakve neprofitne i internacionalne organizacije su dusu dale za woke kulturu...

 

Inace kao i obicno lik koji je i hteo ovih 50% ce tacno i napustiti organizaciju kad je unisti i otici na stepenicu vise.

Inace degradacija  je na svim pozicijama sve veca. Pa i covek na cije sam ja mesto dosao sigurno bio duplo bolji od mene. :)

Edited by bags
Link to comment

Brt gde ja živim i prašinarim ove poluubistvene poslove, a negde bih za nadzornika rodne ravnopravnosti radila nebuloze i mlatila ko zna koje pare :isuse:

  • Haha 2
Link to comment

Pokusao sam naci opis posla ali nisam uspeo. Jedino sto je sigurno da je plata neto 5600 4500 eur .

 

Sad vidim da i pozicija nikad nije raspisana a trulo mi je staviti linkedin osobe da vidite kakav je to cirkus od prethodnih iskustava...

Edited by bags
  • Tužno 1
Link to comment

@bags

 

Ako krene opet da te smara, vadi se bre na familiju (neku) za FB. Kazi ono blesavi svi, mnogo kontakata., ubise i mene ko zeca.

 

Ja se odavno skinula sa FB koji sam nikako koristila  zbog sestre koja je imala mnogo tih kontakata, (takav posao i drugi tip licnosti) pa su poceli i mene da smaraju ljudi sa kojima ne zelim kontakt. 

 

Probaj isto sa cyber security i socijalni inzenjering izgovorom. 

 

Linkedin je sad kao vazan firmama ali ne kao izlaz vec ulaz, jer smanjuju troskove regrutacije sa onim prijavama preko linka (moja teorija). A postao je odavno tesko sranje koje zanemaruje osnovnu svrhu zbog koje je napravljen.

 

Njega sam iskljucila posle Bregzita, kako je mnogo UK firmi bilo u evropskoj rekruterskoj bransi kad je poceo raspad, likovani neki podaci. Nisam mogla da zivim od onih fraud calls (ne znam kako tu pojavu zovu na srpskom) sto idu sa servera i urnisu racun sa kao nekih egzoticnih destinacija ako se odgovori na poziv. A ko da menja broj i jos plus posao takav da sa Marsa mogu da te pozovu, ne moze sve preko ovih aplikacija ako nema neta negde.

 

Nakacila ti se sto ne uvazavas njen posao, a ne shvataju da oni koji riljaju nemaju vremena da se apdejtuju time. Ja sam idiot za te stvari i ako ti je lakse isto me opominju ako nesto zaboravim da uradim. A zaboravim jer moram da se bavim primarnim poslom.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

Kako ja razumem stavljanje pronouns u prvobitnoj formi je bilo da bi trans i gender neutral osobe dale do znanja kako žele da ih oslovljavaju i to mi je skroz ok. Onda su njihovi prijatelji počeli to da koriste kao znak podrške (legitimno) pa smo malo po malo došli do ovih komesarskih ispitivanja u sobici kod direktorke sada ako to ne uradiš.

 

Obično skratim priču ako neko traži, kažem svoje, ispoštujem njihove i hajde da pričamo o drugim problemima. Ionako je to sada sve overblown da bi se Tramp degeni i woke degeni svadjali dok im ukidaju abortus.

 

 

Link to comment

Pa da, to je i poenta. Ja nisam dosao da se zezam sa tim stvarima vec da resavam konkretne probleme sa svojim kodom. :)

Meni stvarno ne smeta i da ljudi stave sta god hoce u potpis, ali ne zelim da ja budem deo bilo kakve sarade.

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, bags said:

Pa da, to je i poenta. Ja nisam dosao da se zezam sa tim stvarima vec da resavam konkretne probleme sa svojim kodom. :)

Meni stvarno ne smeta i da ljudi stave sta god hoce u potpis, ali ne zelim da ja budem deo bilo kakve sarade.

 

Iritantno je. A ova samo sebi daje na vaznosti i da izgleda kao da nesto radi. Sefica je verovatno trpela koliko i ti :D po sistemu da mi ne ode ovaj.

Link to comment
19 minutes ago, bags said:

Pa da, to je i poenta. Ja nisam dosao da se zezam sa tim stvarima vec da resavam konkretne probleme sa svojim kodom. :)

Meni stvarno ne smeta i da ljudi stave sta god hoce u potpis, ali ne zelim da ja budem deo bilo kakve sarade.

 

 

 

Ali cekaj zar vi nemate onaj automatski potpis, gde je to sta je popunjeno od HR i ti ubacis potps ako je potreban? Ja ga ni ne ubacujem ako je svakodnevna komunikacija sa onima kojima radim na konkretnom projektu.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...