Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

zoki tebra imam i ja igrace CFC i Redinga ali vodi racuna o tome da u trecem kolu ne igraju.
Naravno, već sam napravio plan izmena, prvo ide napolje A. Cole u drugom pa Hazard (ulaze Bale ili Cazorla) u trećem a ovi jeftine iz Redinga ostavljam na klupi, oni su mi ionako planirani na duge staze (Guthrie i Mariapa)... To sve pod uslovom da ostatak tima ostane čitav... :unsure:
Link to comment

Evo vam glavni izvođači prekida po timovima, kome treba...da budem i ja od neke pomoći, u duhu teme.

Arsenal - WalcottAston Vila - IrelandChelsea - RamiresEverton - PienaarFulham - DembeleLiverpool - Joe AllenCity - Yaya ToureMan Utd - KagawaNewcastle - GutierrezNorwich - HowsonQPR - ParkReading - GuthrieSouthampton - PuncheonStoke - WhiteheadSunderland - ColbackSwansea - DyerTotenhem - BaleWest Brom - MulumbuWest Ham - Vaz TeWigan - McArthur

Link to comment
Mora da se zakuva malo, vidiš u šta su pretvorili temu! Dogovaraju se, savetuju jedni druge, kače timove, skreću pažnju ko je povređen da se neko slučajno ne zajebe... :isuse:
Ma uzas. Ovo nije moj fantazi :mad: Iskon fantazija treba da bude podjebavanje, poturanje dezinformacija, prikrivanje izvora, likovanje, narugivanje, i naravno kukanje nad sudbom kletom (u recniku blize potraziti pod F )... <_< Edited by ducca
Link to comment

Polako, jbte! Ovo je kao u Gospodaru muva. Tek smo dosli na pusto ostrvo, nesigurni smo i uplaseni. Za sada se jos drzimo zajedno, i pokusavamo da prezivimo. Ima vremena za podele, podmetanja, kradju i paranoju.btw, odustao sam od Persija i doveo Aguera. Sacekacu par kola, pa ga mozda vratim, ako zadovolji

Edited by nbg4ever
Link to comment

Sta znam, moja zivotna filozofija je prilicno da - nikad nije suvise rano za podele, podmetanja, kradju i paranoju!Odlazim, cuvajte mi temu od finih i pristojnih ljudi...Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...