Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta se sad ljudi gade ovog MekAnusa? Praslin ga preporucio, a niko ga nema.Michu deluje interesantno, ali vec imam Grahama. Svonsi ima opak raspored.Soukros drugi difender po TSB, a Stoke igraju sa Sitijem, UTDom, Arsenalom,Celsijem i Liverpulom u prvih 8 kola :twak:Sta vise, svi trpaju QPR & WHU - ovce nazad, a oni ni hokejaski gol ne bi umeli da sacuvaju.

Link to comment
Fantazimetrija u punom jeku. Najvazniji dan u godini je iza ugla :fantom:
Mora da se zakuva malo, vidiš u šta su pretvorili temu! Dogovaraju se, savetuju jedni druge, kače timove, skreću pažnju ko je povređen da se neko slučajno ne zajebe... :isuse: Edited by bob loblaw
Link to comment
Hoce li Tevez startovati za Shiti?
To verovatno samo Manćini zna, ali zato Jones ne startuje (ponavljam NE startuje) i definitivno!!Bez nervoze, valjda ste do sad sklopili tim kojim ste zadovoljni, mislim imali ste mesec dana...i da ne proradi sajt šta ima veze. Edited by bob loblaw
Link to comment

Ja krećem jako™ od samog početka, prilagodio sam taktiku prvom kolu i stavio 4 igrača koji imaju dva meča, pa da vidimo na šta će to da liči...Pogrebnjak je apsolutni hit koliko vidim ali sam se opredelio ipak za Sisea dok me idiot ne sjebe sa crvenim kartonom... :frust:

gde se igra pogađalica ?
http://predictor.talksport.co.uk/
Evo ne moze da se udje da se rade transferi :isuse:Nije da nismo znali
Kod mene šljaka i dalje.. Edited by zoki82
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...