Jump to content
IGNORED

Vaš prvi auto


nesha taxista

Recommended Posts

Kupio sam je vec matoru ali je i dalje bila vrhunski automobil. Jos automatik :)U trenutku sam cak imao dve. Ova koju sam uzeo mi je uvaljena sa losim motorom koji je vrlo brzo otisao u tri lepe ali naletim na jednu koja je vec par godina stojala na livadi u krugu neke fabrike. Limarija joj naravno otisla al joj motor bio u savrsenom stanju. prilicni sam laik za kola ali mislim da bi retko koji motor kresnuo iz prve posle par godina mirovanja na livadi.
ma meni je to uz bmw 635 iz 84. jedan od najlepsih automobila ikad. plus je bila jedno sto god ispred vremena. imao drugar sledecu ruzniju seriju, jebote, taj auto je moderniji od mnogih danasnjih.
Link to comment
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zorglub

    6

  • ToniAdams

    4

  • Indy

    4

  • nesha taxista

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

19192.jpg
:wub:sa kumovom išli tuda-svuda, pre toga prevezla nekih 16 šlepera rumunske nafte. Nije da se nije zavlačio ispod nje, ali je auto klasa. Edited by zorglub
Link to comment
ma meni je to uz bmw 635 iz 84. jedan od najlepsih automobila ikad. plus je bila jedno sto god ispred vremena.imao drugar sledecu ruzniju seriju, jebote, taj auto je moderniji od mnogih danasnjih.
Ja sam se zaljubio u tu Hondu. Da imam para da kupim Lambordzini ja bih uzeo tu Hondu i odrzavao je u savrsenom stanju kolko kosta da kosta :)Ovde se malo vidi enterijer (sve koza)http://1.bp.blogspot...rd+interior.jpgA pazi ovo:Limuzina (samo joj dodao ovo parce u sredini)165141897510da79cee44fd33d93e6314f72087c.jpg1651419105fe9e8f556cae1cdeeff5b6fe0d3663.jpgKabrio1651419349255d8c8f9258aa0609b2e4f34d31c3.jpgIzvinjavam se svima na privatizovanju teme. Necu vise. Edited by katamaran
Link to comment

Uz izvinjenje zbog nastavljanja off-a na topiku, izvinjenje meni omiljenim Italijanima i sav respekt ka Nipon-proizvođačima, zna se ko je pravio automobile s dušom, primenjenu umetnost, takoreći:3389379975_32411cabe6.jpg

Edited by zorglub
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...