Jump to content
IGNORED

Vaš prvi auto


nesha taxista

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zorglub

    6

  • ToniAdams

    4

  • Indy

    4

  • nesha taxista

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije prvi (ćaletov) ali smo ga mlogo voleli i bijo je najbolji (vaki isticijati)
Из тих година, афоризам:чекала је принца на белом коњудочекала је коња у белом принцуИначе, једна згода - нека двојица се по кишном времену принцом залете у једној лакат кривини поред пруге, и пролете право у њиву. Заврше на меком блату, усправљени на десну страну, тачно између два дрвета. И како су се извукли? Па, то је принц, и има ту избочину равну од предњег до задњег краја, и тачно је могао да изиграва санке. Вуци/гурај, и извуку га између дрвећа, осове га на точкове јуначке и стигну кући здрави читави и блатњави до ушију.
Link to comment

Ford Probe 1991Kakvo je to bilo neopisivo govno od auta. Pokvario se trilion puta, a specijalnost mu je bila da se ugasi usred voznje. Onda izadjes iz njega prodrmas ga levo desno i upali.Posle njega sam se zarekao, nikada vise Ford, nikada vise sportsko auto, i nikada vise auto sa tri vrata.Ovako je izgledao crne boje Probe.jpgProbe_2.jpg

Edited by iztokpuc
Link to comment
  • 2 weeks later...
lada_2105.jpgKo se na ovome učio i Golf 2 mu je dobar.
Vala bas. Nije mi bio prvi, ali imao sam ga u karavanskoj verziji. Kao i mnogi i ja sam njime isprobao voznju na 3 tocka. :isuse:
Link to comment
  • 2 months later...

vidim da niko od vas nije izgubio vozačku nevinost sa fićom. moj, iz 1978, vukao je i nosio k'o magarac, nikad me nije izdao. vrhunac je bila vožnja ka dalmaciji kada smo noću prešli romaniju sa 100 kila na gepeku, isto toliko na zadnjem sedištu i prikolicom sa bar 300. prevukao je sav materijal za gradnju kuće sem onog osnovnog (crep, blokovi, pesak cement) uključujući drvenu građu. prodao sam ga bagatelno pa kupio trabant karavan zbog vučjaka "reksa".

Link to comment
renault5-TL-GL-berline.jpgOvakav, samo sa malo drugacijom maskom.Kupljen 2002 i jos uvek u upotrebi. Ne bas u sjajnom stanju no posluzice jos neko vreme.
Ja još uvek imam jedan takav, u solidnom stanju, dao ga drugarovim klincima da ga koriste, oni super zadovoljni (a ja nemam gde da ga parkiram)
Link to comment
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...