Jump to content
IGNORED

Vaš prvi auto


nesha taxista

Recommended Posts

Suzuki Swift, kupljen sada u aprilu 2009, soma kubika, ide ko blesav, udoban za vožnju u svakom smislu, sjajan servo, mekan menjač, udobna sedišta, malo troši a ima i gas, već vidim kako plačem kao mala beba kada ga budem prodavao. Nabacio sam i alu felnice /nikad bolji deal - 4 letnje mišelinke i suzukijeve originalne alu felne za 100e!/, ali ovo je slikano posle poliranja, kako će prvenac prljav pred PPP publiku!

Link to comment
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zorglub

    6

  • ToniAdams

    4

  • Indy

    4

  • nesha taxista

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...
1986%20peugeot%20505-705292.jpg Peugeot 505 1984.godište 2000 ccm. Kakva moć ! Još čujem taj zvuk motora često u mislima. A udobnost...A prvi koji smo imali kad sam se rodiovw-buba-1200j-1974g-slika-1302670.jpg WV BUBA 1200 j 1971 god Edited by Gvozdeni
Link to comment

moj prvi auto je bio Golf kec 1980.godkada sam ga ja imala imao je 23-26.godina..jako sam ga volela,nauchila na njemu da vozim i sve svoje prvo sam na njemu nauchila :wub: Sve se kvarilo shto je moglo da se pokvari,zilion puta me je ostavljao u gradu i zilion puta sam ja njega ostavljala na kraju zivaca,odem kuci,odspavam,smirim se i dodjem sutradan po njega..jedna stvar je chudna,nikada me nije ostavio na putu..relacije su bile redovne:ekipa u kolima i pichi Bg,Su,Kg i uvek se pokvari tek kada se vratimo kuci..na dalji put nisam ni smela da podjem..Na njemu sam sve nauchila,da menjam tochak,da vozim auto koji se shlepa,shta je alnaser i da treba nekad da se lupne po njemu da bi se desilo chudo,da palim na guranje,na kablove.Ustvari kablovi za paljenje su najkorisniji poklon koji sam dobila u celom zivotu..nekoliko puta sam se shtekovala za struju na semaforima..imao je svoj karakter,prilichno tvrdoglav i nije bash hteo sve shto bi ti hteo,ne..josh je u zivotu..dusha me je bolela..prva stvar koju me je novi vlasnik pitao sutradan od kada ga je odvezao je bila:Kako se pali?kaze:nece...jbga,ne zna to svakochak ga ni lopovi nisu mogli odvesti,obili ga ali nije hteo da upali pa ostaoto je moj Golf :wub:sada vozim jedan od onih novih kola koja sve sama rade i na kojima sve radii to ubije svu neizvesnost i zabavu iz zivota...pih,konformizam

Edited by ivy
Link to comment
  • 6 months later...
simca13001976co.jpg
Simca :lol: .horizo10.jpgJedini auto koji su moji ikad imali. Keva nasledila od dede... Stalno je bio u kvaru devedesetih, doduse nisu bili neki veliki problemi, ali nije bilo bas lako naci delove. A goriva ionako nije bilo. No, neko vreme jeste radio, ali su digli ruke od cimanja pre jedno 5 godina i nakon godinu-dve stajanja, sahranjen je, uz sve pocasti. RIP.
Link to comment

moje prvo auto ГАЗ 31022.5lit, 150 konjadobro te protrese kad ga palis. zimi ako ne upali na prvom ii drugom pokusaju, akumulator riknjava 100%trosi ko lud, ali tada je benzin bio dzabaka u rusijiza 2 godine imao 3 manja sudara, ukupno potrosio 150 dolara za poprvke tudjih kola, svoja nisam dirao.21_GAZ_3102.jpg22_GAZ_3102.jpg23_GAZ_3102.jpgbio sam pravi macan, nesto kao tip iz spojlera :lol:

gaz1.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...