Jump to content
IGNORED

Slobodan pad sa 37 km


Jolly Roger

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    13

  • dùda

    8

  • Mil@n

    7

  • ivy

    7

Top Posters In This Topic

sleteo je.prvo mi se slošilo kad je otišao preko 37 km. onda mi nije bilo dobro kad je izašao na onu platformicu kapsule i nageo se ka majčici zemlji. kad je skočio, ustuknula sam, a kad je počeo da se obrće, otpisala sam ga.huh, bravo felix!

Link to comment

treba naslov topika da se promeni, nije čovek skočio sa 37 nego sa 39 kmmeni nekako bilo muka svo vreme, najgore dok se peo zapravo, kad je skočio, nekako mi laknulo, kao da tada više ne mož' ništa da mu se desi.čak i kad je počeo da se vrti, nisam mislila da će biti frka, pričali su kako imaju opciju da se tu sa zemlje nešto pomogne.ma meni kao klastrofobičaru, bilo samo važno da iskoči iz onog malog zatvorenog užasa :Dveliko bravo i naklon do zemlje !!!5b8791b185e799ed7cf13ff90eaad444.gifi da,, šteta ali nije oborio rekord u dužini trajanja slobodnog pada.

Edited by duda
Link to comment

pa i jeste fascinantno kad se ima u vidu da je čovek taj skok izveo pre 52 godine.koliko je samo tehnologija uznapredovala od tada.eto, posle 52 godine, ''samo'' 8 km se otišlo u vis

Link to comment

Ne znam da li je onaj pre 50 godina imao spasilacki tim na zemlji koji je teledirigovano mogao da upravlja padom/letom. Mislim da je to bio podvig, a ovo rekord, da budemo terminoloski precizni.

Link to comment

Meni vecina koja je upravljala tv-om nije dozvolila da gledam Partizan - Cherokee te sam se najstrasnije smorio gledajuci ovu bezvezanciju. Apsolutno mi nije jasna fascinacija, skoro kao da je u pitanju sletanje na Mesec, a ne samo glupi rekord.

Link to comment
Apsolutno mi nije jasna fascinacija, skoro kao da je u pitanju sletanje na Mesec, a ne samo glupi rekord.
da sam gledao sletanje na mesec, moyda mi ovo ne bi bilo zanmiljivo, ali ovako ... :pera:
Link to comment
Apsolutno mi nije jasna fascinacija
Postojala je realna mogucnost da pogine + je dobro snimljeno i rezirano.btw. slazem se, ono je bio podvig a ovo obaranje rekorda. Kako god, svaka cast na ludilu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...