Jump to content
IGNORED

Slobodan pad sa 37 km


Jolly Roger

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    13

  • dùda

    8

  • Mil@n

    7

  • ivy

    7

Top Posters In This Topic

Jednog dana reći će ti se samo.
Ja sam napisao to kao dopunu postu i naglasio da oni nisu dobrotvorna organizacija koja uveseljava ljude nego kompanija koja se opredelila za takav pristup i onda ti upadnes da mi nesto objasnis ne shvatajuci da moj post ne visi u vazduhu i nije usamljeno ostrvo tako da te i shvatam sto moje ne razumem ne razumes.
Link to comment
Pa daj, neces valjda na takvu patetiku da odigras? Ja nisam u stanju da skocim ni sa 2 metra, ali to me ne sprecava da mislim da je ovo budalastina. Koja je korist od ovoga? Ja vidim da je samo redbull ulozio x meleona a zaradio yx (y>1) zahvaljujuci odlaganjima, najavama, vetrovima, nedeljnim terminom, vujcinima, stotinama bigbrother televizija sirom sveta i ljudima koji misle da je ovakav cirkus u stvari sport. Nije nego je samo obaranje nekog beznacajnog rekorda.
...postepeno povecavaj visinu.
Link to comment
Ja sam napisao to kao dopunu postu i naglasio da oni nisu dobrotvorna organizacija koja uveseljava ljude nego kompanija koja se opredelila za takav pristup i onda ti upadnes da mi nesto objasnis ne shvatajuci da moj post ne visi u vazduhu i nije usamljeno ostrvo tako da te i shvatam sto moje ne razumem ne razumes.
Ja vidim jedan tvoj post na poslednjih 5 strana. Ne znam na šta da se oslonim osim na ono što u njemu piše.
Link to comment
Ja to ne mogu da uradim, posto volim i pratim sport, ali od sveg srca bih zeleo da Cowboy dodje na sportske teme koje prati crtamOrasi i ekipa i da svakodnevno objasnjava kako je to sranje, nepotrebno, skupo, kako je bolje da se sve pare iz kosarke i fudbala uloze u obrazovanje dece u Africi, zatim da je fudbal nezanimljiv, posebno italijanska liga, da je od toga daleko kuljetm hodanje po zici etc.... Mislim da bi posle deset minuta bio napusen od istih onih likova koji ovde objasnjavaju drugim zasto ih boli kurac za Felixov skok.
+ 39 km.
Link to comment
Ček, ako sam dobro razumeo ovde se pojavljuju neki koji su u stanju da 90 minuta gledaju 22 praznoglavca kako se šutiraju po cevanicama e da bi naduvenu svinjsku mješinu uterali međ direke da kažu kako je ovo ništa? Svašta.EDIT: Evo još jedno ništa koje ne služi ničemu:[media][/media]
Zato sto mi se ne svidja jedna slika proglasavas me neprijateljom umetnosti? Gledao sam taj klip danas (video u komentarima na b92, da ne bude da lazem) i 784*10^24 mi je zanimljivije i ekstremnije i opasnije nego ono sinoc. Izvinte sto sam pljuvao na nosioca svih monarskih titula i novog licnog heroja Igora Vujcina, jebo te <_< Edited by crtamOrasi
Link to comment
zavidim onima koji ovo ne smatraju za podvig nego "samo obaranje rekorda", ko zna šta su tek oni u stanju da urade
Budimo realni, koliko je ljudi umrlo sedeci u fotelji? Desava se svaki dan.Koliko ljudi je poginulo skacuci padobranom sa 30+ km visine? Ja jos nisam cuo ni za jedan slucaj.Statistika kaze da je mnogo opasnije i veci podvig sedeti u fotelji! -_-Bolje je da je redbull x meleona orocio u banci i kasnije podigao yx (y>1) -_-
Link to comment
Procitaj post na koji sam odgovarao.
Pročitao sam. Ivy kaže kako je redbull najveći car jer finansira ovakve i slične stvari. Ti kažeš da greši kod red bulla i da ih gleda kao kompaniju koja radi na razvoju i marketingu i koja pre svega gleda da uveliča profit. Ja onda kažem - naravno da će da gledaju pre svega da uvečaju profit, nema kompanije na svetu koja postoji za opšte dobro i da možemo samo da uživamo dok se njihovi marketinški trikovi poklope sa nečim što je ljudima cool i zanimljivo.Ako sam se negde zajebao, my bad, al nije ni da je bitno.
Link to comment
Budimo realni, koliko je ljudi umrlo sedeci u fotelji? Desava se svaki dan.Koliko ljudi je poginulo skacuci padobranom sa 30+ km visine? Ja jos nisam cuo ni za jedan slucaj.Statistika kaze da je mnogo opasnije i veci podvig sedeti u fotelji! -_-Bolje je da je redbull x meleona orocio u banci i kasnije podigao yx (y>1) -_-
znam i bolje nacine. Edited by burazer
Link to comment
Pročitao sam. Ivy kaže kako je redbull najveći car jer finansira ovakve i slične stvari. Ti kažeš da greši kod red bulla i da ih gleda kao kompaniju koja radi na razvoju i marketingu i koja pre svega gleda da uveliča profit. Ja onda kažem - naravno da će da gledaju pre svega da uvečaju profit, nema kompanije na svetu koja postoji za opšte dobro i da možemo samo da uživamo dok se njihovi marketinški trikovi poklope sa nečim što je ljudima cool i zanimljivo.Ako sam se negde zajebao, my bad, al nije ni da je bitno.
+1i neka im dugo žive marketng stručnjaci koji su to smislili :P
Link to comment
Pročitao sam. Ivy kaže kako je redbull najveći car jer finansira ovakve i slične stvari. Ti kažeš da greši kod red bulla i da ih gleda kao kompaniju koja radi na razvoju i marketingu i koja pre svega gleda da uveliča profit. Ja onda kažem - naravno da će da gledaju pre svega da uvečaju profit, nema kompanije na svetu koja postoji za opšte dobro i da možemo samo da uživamo dok se njihovi marketinški trikovi poklope sa nečim što je ljudima cool i zanimljivo.Ako sam se negde zajebao, my bad, al nije ni da je bitno.
U principu ti si ponovio moje argumente i cudio se kako pominjem ocite stvari. Slazem se da je nesporazum u pitanju jer sam na ovo odgovarao.
Red Bull je najveći car u finansiranju i organizovanju najneverovatnijih sportskih dogadjaja od kojih većina nema nikakvu drugu svrhu osim zabave sigurno si čuo za to,to je ono kad ti je lepo,kad radiš stvari koje voliš i zabavljaš se pa još plus adrenalin i desi se čista sreća...evo ti spisak od čega je većina potpuno besmislena i bespotrebna osim zabavae..ah da,i pomeranje granica ...zaboravila sam pomeranje granica...http://geoffnorthcot...-the-mega-list/
Na istoj smo strani samo sto gresis kod Red Bula. Posmatraj ih kao kompaniju koja pametno radi na razvoju i marketingu. Ali su pre svega kompanija koja vodi racuna da svoj profit uvecava.
Link to comment

negde na pocetku topica se pominjao neki dokumentarac o kitindzerovom skoku tj. o tom projektu excelsior od pre 50 godina.jel zna iko gde moze da se pogleda na netu taj film ili makar kako se zove, da znam sta da trazim?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...