Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Odlična je epizoda, momenat kada sa sve naočarima bitchy objašnjava ribi koja mu je uzela jagodu sa stola je epski. ^_^Očekivao sam možda tokom epizode da će malo drugačije završiti rasplet sa Ramonom, ali i ono sa nezavršavanjem rečenica je skroz okej.

  • Replies 203
  • Views 25.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Author

Jao, ovo je bila jedna od težih epizoda za gledanje. :( :lol: Ali, mislim da će se muški deo publike Louiea obradovati na gostovanju:

ip4bqb.jpg

Polako hvatam prikljucak sa epizodama koje sam propustio dok sam bio u Srbiji. Epizoda sa Melissom Leo je jedna od najboljih ikad, kako ta zena glumi to je neverovatno :Hail: Miami epizoda mi je bila onako, ne znam, imao sam neka veca ocekivanja.

Edited by WTF

Ma Luja je lujka. Najjače mi je u toj epizodi u Majamiju što mi je sinulo da će ispasti gejčina do kraja i pored toga nisam mogao da prestanem da se cepam od smeha :)A Melissa Leo..."Da se kladimo da ćeš da me xxx ?" "Ajde". "Ne želiš zato što si gej." :Hail:

  • 2 weeks later...

parker posey osamsto vubova!aj musko vidjenje, koliki je procenat da je odlepio na nju, a koliki za nadu da ce da se omrsi? ja bi rekla oko 1 prema 99.ali za ovo, kapa dole. ko bitlsi.

well. after 45 hours, my tour has sold 100K tickets, box office gross of 4.5 mil $ (not all mine). I guess it was a good idea.

Parker Posey je bila fantasticna, onaj izraz face i pogled kad je sela na ivicu krova, ladno sam se ukenjao da ce da skoci :o Stvarno, ova sezona za sada rastura, ne zna se koja je epizoda bolja od koje, a ko god da je birao glumice za guest star uloge (Louie himself?), svaka mu cast :Hail:

aj musko vidjenje, koliki je procenat da je odlepio na nju, a koliki za nadu da ce da se omrsi? ja bi rekla oko 1 prema 99.
Ja bih reko 99 prema 99. Kod njega nema sredine :D

da, da :Di da, +1 za melisu. bas pre neki dan prevrtim onu epizodu tremea kad gudman ode, sta je tu uradila, u minut i po, za oskara.

Ova poslednja epizoda ce biti i ujedno prva koju cu dvaput da gledam. Sjajna scena na krovu, ono kad mu objasnjava zasto zna da nece pasti sa krova. Mozda cak nezaboravna scena. A ona je :wub:

  • 2 weeks later...

Užasno mi teško pada ovo čekanje nove epizode, nikad teže :( Šta da gledam u nedostatku Louija?

  • Author

Мени је расплет са Паркер био мало превише. Вероватно сам познавао превише таквих особа ИРЛ.Али, она са Робином Вилијамсом и Икеом. :lolol:Делује ми да је цела трећа сезона озбиљнија и сложенија него прве две.

  • Author

Ha, ha, ha, Lewie! :Hail: :Hail:Obožavam ove nadrealne epizode, tu još više briljira. :Hail::rolf:

Мени је расплет са Паркер био мало превише. Вероватно сам познавао превише таквих особа ИРЛ.Али, она са Робином Вилијамсом и Икеом. :lolol:Делује ми да је цела трећа сезона озбиљнија и сложенија него прве две.
a ne pominjes kraljicu, sramota.ja i dalje sanjam da cu kad prodje smak sveta, da se probudim kao potomak pomesanih dnkova luija i sare.http://www.youtube.com/watch?v=O9bslCUXy9g
  • Author
a ne pominjes kraljicu, sramota.
Sramota, ali ja ne znam tu monarhinju. Ona je za mene ona koju imitira Ejpril iz Parks and Rec.Stidim se. :(A Sara se pojavljuje već u dve uzastopne epizode. Možda nam se Luja zaljubiška? :wub:

stvarno sramota. odmah sve da se skida.

  • Author

Bravo, Louie, bravo! Mnogo mi prijaju ove epizode sa nadrealnim detaljima, a danas su bila dva vrhunska. :rolf:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.