Jump to content
IGNORED

Louie


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    52

  • luba

    19

  • Razzmatazz

    17

  • scab

    12

Top Posters In This Topic

Odgledao sinoc. Meni bas dobar special, sigurno bolji od proslog.

Favorite bits: food chain, dating, divorce i, naravno, of course but maybe.

Link to comment

Krenuo je malo slabije Oh my God, ali upišah se od smeha kao i uvek. Ne zanima me poređenje sa prethodnim, ne verujem da će ikada moći da nadjebe Shameless, ali meni je bitno da je smešno.

Link to comment
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Louie se vraća 5. maja i emitovaće se dve epizode nedeljno!

 

 

louie_xmas.jpg

Louie, Louie, Louuuuuuieeee,

Louie, Louie, Lou-iiiiiiiiiii,

Louie, Louie, Louuuuuuieeee,

Louie
, you'll return on May Five. 

FX has finally set a return date for the fourth season of Louie, the critically acclaimed sad-sack of a comedy that made my Top 5 shows of 2012 when it last aired (it's THAT good). After taking a year off, Louis C.K.'s series will be back on May 5 at 10pm. 

And in continuing with the show's new take on television comedy, it will also get a weird schedule. The show moves to Mondays and will air twice a week with back-to-back episodes for seven weeks. That means we'll blow through the season twice as fast, but we'll also get a bonus 14th episode for our troubles. The finale will air June 16. 

 

 

 

RAAAADOOOOOST!!!

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jao, jao, jao. Ja ništa nisam voleo toliko intenzivno još od tinejdž dana kolko volim ovu seriju. Osim depresivnog, krindž humora i džezerice koja obično piči u pozadini, ja stvarno obožavam sve ljudske situacije koje Lui secira ovom serijom. Npr. oduvek mi je bila mnogo draga scena kad mu dejt u kafiću unište srednjoškolci i nateraju ga da im se izvini, i onda mu žena sa kojom je bio na dejtu objasni kako da se pobio sa njima - to bi bilo odvratno, a ovako pošto su ga ponizili više joj uopšte nije privlačan. Mislim ko se još bavio tim stvarima na taj način. Ili genijalštine tipa kad priča šalu o lavu koji tvrdi da ljudi izgledaju "AAAAAAAAAA!!!" i druge životinje ne mogu da mu objasne da to nije tačno :D .

 

 

 

Jedina stvar koja me nervira u vezi ove serije je što nikad nisu izbacili soundtrack, a već godinama je u najavi. 

 

Bilo kako bilo, još manje od mesec dana do nastavka ove briljanštine. :ajde:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...