June 6Jun 6 Izvlačim topik iz podruma sa razlogom. NIsam pojma imao do skoro, dok slučajno na radiu ne zakačih, ali David Byrne je snimio duet sa Selenom (Selinom) na njenom poslednjem albumu pre nego što je ona neka lujka ubila. Btw nemojte gledati film sa Đenifer Lopez ako već niste. Glup je.
Create an account or sign in to comment