Jump to content
IGNORED

Talking Heads


Indy

Recommended Posts

Razlog novoj temi je da oću da okačim ovaj SUPER film sa Dailymotiona u 4 dela, a neću da se izgubi tamo pod gomilom Youtube klipova na istoimenom topiku. Video sam ih nešto kasnije u BG, ovo je prilika da se podsetim te zaraze koja je obeležila rane 80-te. Ljubim ih.A i ne smeta da TH imaju svoj topik.

  • Wub 1
Link to comment

^Gornji film je za ne zaobići, čak i za površnog ljubitelja. Negde su na vrhuncu, imaju strava ekipu (incl. A. Belew), a Tinica nikad nije bila lepša :wub: .Evo i nekad davno kačene fotke (sličan setap kao u gornjem filmu, samo bez Belewa, koji je u to vreme snimao ili sa King Crimson, ili svoj solo Lone Rhino)... hala Pionir, 26. jul 1982. Gde sam bio nazočan, negde u prvim redovima. Ah ah ah!!!talkingheadsbelgrade82.jpg

Link to comment

A sve je počelo od frustracije prilično nikakvim kvalitetom ranih TH videa na Youtubeu. Tj. uglavnom ih i nema (osim par dobrih, konkretno Psycho Killer + Don't Worry About the Government, koji su živi snimak iste sesije). Onda sam rešio da prošvrljam kroz Dailymotion (što se par puta pokazalo korisnim). Inače, ja sve što mi se ozbiljno svidi skinem na hard disk, suviše puta se dešavalo da stvari nestanu netragom. Za ovo radi sajt savevideo.me (za Youtube obično koristim keepvid.com)

Link to comment
^Gornji film je za ne zaobići, čak i za površnog ljubitelja. Negde su na vrhuncu, imaju strava ekipu (incl. A. Belew), a Tinica nikad nije bila lepša :wub: .Evo i nekad davno kačene fotke (sličan setap kao u gornjem filmu, samo bez Belewa, koji je u to vreme snimao ili sa King Crimson, ili svoj solo Lone Rhino)... hala Pionir, 26. jul 1982. Gde sam bio nazočan, negde u prvim redovima. Ah ah ah!!!talkingheadsbelgrade82.jpg
eh, tinejdzerstvo :wub:nisam otisla na more s momkom (a to je trebalo da bude vrhunac usmerenjacke ljubavi) da bih isla na taj koncert. zanimljivo, secam se skoro cele svirke, mislim da sam bila zaljubljena u tinicu ihahaj, cak sam pomisljala da raskinem sa peti smit zbog nje. a te jeseni je bio takodje neki znacajan koncert, ali nit mogu da se setim koji, niti kakav je bio.
Link to comment
a te jeseni je bio takodje neki znacajan koncert, ali nit mogu da se setim koji, niti kakav je bio.
Ja koristim ovo kao podsetnik, vidi ako možeš da nađeš. (Đavola bih ja pamtio tačan datum koncerta, bez obzira što sam tad već bio mator konj. Bokte, mog'o sam i da oženim Tinu, a nije mi ni na pamet palo :D ... moj ćale već imao sina, tj. mene kad je bio istih godina).
Link to comment
Бил Еванс осамдесет и седме био у Београду? :isuse: Мора да су га оживели доктори у Винчи пошто је умро 1980.За још један :isuse: је што сам успео да заборавим да сам био на Пиксисима у Скцу, тек када сам их видео на списку пукли ме флешеви. :blush:edit: Није the Бил Еванс (пијаниста) већ a Бил Еванс (саксофоноста). Edited by Праслин
Link to comment
Ja koristim ovo kao podsetnik, vidi ako možeš da nađeš. (Đavola bih ja pamtio tačan datum koncerta, bez obzira što sam tad već bio mator konj. Bokte, mog'o sam i da oženim Tinu, a nije mi ni na pamet palo :D ... moj ćale već imao sina, tj. mene kad je bio istih godina).
au. nije trebalo ovo da kacis :(edit: ma u stvari, trebalo je. hvala ti :)bile me uhvatile broj jedanovska secanja, ali neka, sad kad ovo pokazem maman kad me pita sto nista u zivotu ne uradih, za sve ce da budu ona i cale krivi sto su me vodali na koncerte ko dojence. Edited by luba
Link to comment
au. nije trebalo ovo da kacis :(
Sada znate tajnu mog bluza (ok, jednu od). Često blenem u tu stranicu u očaju nad tim šta sam sve ispropuštao. I to ih ispropuštao kad su bili za užasa.
Link to comment
Sada znate tajnu mog bluza (ok, jednu od). Često blenem u tu stranicu u očaju nad tim šta sam sve ispropuštao. I to ih ispropuštao kad su bili za užasa.
to, a i to sto se pola stvari ne secam :( ali nema veze, nasla sam prvi koncert na kome sam bila sama!
Link to comment

ja se vratio sa letovanja u bg na dva dana samo zbog TH. posle citao u Q-u intervju sa Tinom, rekla je da su dva najbolja koncerta na turneji bili Pariz i Beograd :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...