Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

možda će nekog da zanima ovaj kanadski film. "slatka sutrašjica" prikazan je jutros na pink movies

Quote

A small community is torn apart by a tragic accident which kills most of the town's children. A lawyer visits the victims' parents in order to profit from the tragedy by stirring up their anger and launching a class action suit against anyone they can blame. The community is paralyzed by its anger and cannot let go. All but one young girl, left in a wheelchair after the accident, who finds the courage to lead the way toward healing.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Čuj dobri filmovi, dobri za kulturnu politiku RTS-a. Treba i njima da daju Palmu, Lava, Oskara, Nobela, šta bilo...

Link to comment
  • 2 weeks later...
1 hour ago, dùda said:

Gde se nalazi taj kanal kod SBB, ako ga imaju uopšte :blink:

Za ruski film uvek provera na YT kanalu Mosfilma.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

bice na htru 2 u nedelju u 22 i nesto o borgu, makinrou i ekspanziji tenisa u to vreme.

dobro, ovo sam izmislio o ekspanziji ali stvarno je bilo kad sam bio klinac cak i kod nas da su deca pravila podele na borg ili makinro tabore kao npr nemci partizani, sovjeti i ameri ili indijanci kravadecki.

u to vreme kad sam mali bio neki rodjak mi spomenu djimi konorsa. ja u sebi ko je bre taj. nemoj da mi rusis pricu. 

Link to comment
13 minutes ago, Ras said:

Za ruski film uvek provera na YT kanalu Mosfilma.

 

 

Je li blam da kažem da mi u kući malo gledamo TV i da uopšte nemamo Smart TV 

Link to comment

Nije blam.

 

Najgore je da se usediš uz TV i non-stop živiš živote drugih. U nekoj meri je ok kao beg, ali ne 24/7.

Edited by Milošica
Link to comment
16 minutes ago, dùda said:

Je li blam da kažem da mi u kući malo gledamo TV i da uopšte nemamo Smart TV 

Nije. Pretpostavio sam računar i internet.

  • Hvala 1
Link to comment

šta je to smart TV, jel su to oni pljosnati, veliki, nasuprot četvrtastima, malima? isto "vataju" oba, jedino se oko lako navikne na veći ekran

Link to comment
15 hours ago, Calavera said:

večeras na rtrs plus u 21 lete ždralovi

 

https://www.imdb.com/title/tt0050634/

Sinoć sam odgledao pola filma pre no što sam zaspao od umora, danas nastavljam. Neverovatno je kako se filmske scene urežu u pamćenje i krenu da se vraćaju i nakon toliko godina, jer sam siguran da sam ovaj film poslednji put gledao na televiziji još u vreme SFRJ.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...