Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

A veceras na istom, dva horo remek dela: Night of the Living dead u ponoc, ali u 20:00, jos veca poslastica, Teksaski masakr, ima i ujutru repriza

Link to comment

na filmskim pinkovima baš često idu izvrsne stvari, šteta za kvalitet slike i prevoda. no, večeras je svakako najbolja ponuda na hrt 3, ciklus filmova vittoria de sice:

 

20 kradljivci bicikala (1948)

21 51 umberto d (1952)

23 33 il boom (1963)

Edited by Calavera
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Stela said:

Gledace se Umberto D :), Kradljivce sam gledala, ovaj treci ako ne zaspim :D

 

 

ja sad posle odgledanih kradljivaca mogu da kažem da mi je umberto ipak nešto bolji, no oba su genijalni uratci. gledaću i ja umberta da utvrdim gradivo :sleep:

Edited by Calavera
  • +1 1
Link to comment
Just now, Ras said:

Stalno su ti Leoneovi filmovi u rotaciji na P Western.

OUTAIW nisam bas primetio da  ide toliko cesto, trilogija da, mada, ja i ne gledam toliko te kanale, kada naletim da ima, javim, za svaki slucaj

Link to comment
32 minutes ago, Misko said:

Na Pink Vesternu upravo poceo najbolji vestern ikada:fantom:

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

Znaci da se i danas kljukam Bertolucijem, kao sto sam juce, 6 sati Novecenta, sunce ti, nisam u cugu gledao do sad. Ali lezim bolestan pa moze, dodje mu kao terapija :sleep:

  • Wub 1
Link to comment
29 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Znaci da se i danas kljukam Bertolucijem, kao sto sam juce, 6 sati Novecenta, sunce ti, nisam u cugu gledao do sad. Ali lezim bolestan pa moze, dodje mu kao terapija :sleep:

srecni-ljudi-scepan-scekic.gif

pa nista bolje kada si prehladjen nego Leoneov epic od tri , cetiri sata..ja jednom tako lezao uz OUATIA:heart:

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment

Odem sinoc na wiki stranicu Novecenta da vidim kolko bese razlicitih cutova ima i koje duzine (na pink classicu ide full cut), kad tamo pise da je osrednje primljen kod americkih kriticara i da je Ebert rekao nesto tipa 'da film ne stize nigde i da je epski samo zbog duzine' i mislim se burazeru nista ti to nisi skapirao. 

 

Moram da gledam sad West.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Sludge Factory said:

Odem sinoc na wiki stranicu Novecenta da vidim kolko bese razlicitih cutova ima i koje duzine (na pink classicu ide full cut), kad tamo pise da je osrednje primljen kod americkih kriticara i da je Ebert rekao nesto tipa 'da film ne stize nigde i da je epski samo zbog duzine' i mislim se burazeru nista ti to nisi skapirao. 

 

Moram da gledam sad West.

Ibert je svasta nesto lupetao, Bog da mu dusu prosti..

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Sludge Factory said:

Kurcevi pink western pusta film u 16:9 verziji. Plus naravno nije hd. Moram da skinem s neta.

ja imam kod mene rarbg verziju na fleski, sacuvana, kada mi dodje da repriziram u cugu..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...