Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja bih rekao maksimum najbolji u 90-im. ipak u 80-ima ima back-to-back zelig-broadway danny rose-purple rose-hannah and her sisters. to mu je bio prajm što se tiče, pa da kažem tako, lepote razuzdanog duha. ovi iz 90-ih su možda i superiorno režirani, ali retko koji je dostigao tu "vudialenovštinu" iz 80-ih. slažem se da je najbliže prišao bullets over  brodaway, pre svega zbog diane wiest.

Link to comment

Rusalka rts 1 21.00

 

 

 

Možda nije baš preporuka, pošto nemam pojma kakav je film, ali deluje zanimljivo kao neka Amelija Pulen po motivima Puškina.

Link to comment
  • 2 weeks later...

25u5zet.jpg2a5x5rn.jpg

 

U sredu 13. na RTS2 u 22:50 - "The Linguini Incident" (Richard Shepard, 1990) :wub:

 

Nije bio emitovan tad, mozda veceras potrefe (RTS1 u 00:45), dok se na HRT1 u 23:27 daje Zvjagincevo "Izgnanstvo". Ne propustiti.

 

2n0v4nt.jpg

 

14m9eed.jpg

Link to comment

Ovaj topic ionako služi da se na svakoj drugoj strani podseti da negde neko po milioniti put daje Zvjaginceva. Kada sam bio klinac, za petnaest godina je Stalker bio ukupno jednom emitovan i to u ciklusu Tarkovskog na TV Sarajevo pred sam rat, a sada svake tri strane neko treba da podseti da je Zvjagincev ponovo na TV-u i da po ušima klepi decu, ako slučajno zalutaju ovde, koliko je to značajan reditelj...

 

Kažem decu zato što matori mogu samo da se foliraju po pitanju Zvjaginceva zato što ima tako odgovara...

Link to comment

Ovaj topic ionako služi da se na svakoj drugoj strani podseti da negde neko po milioniti put daje Zvjaginceva. Kada sam bio klinac, za petnaest godina je Stalker bio ukupno jednom emitovan i to u ciklusu Tarkovskog na TV Sarajevo pred sam rat, a sada svake tri strane neko treba da podseti da je Zvjagincev ponovo na TV-u i da po ušima klepi decu, ako slučajno zalutaju ovde, koliko je to značajan reditelj...

 

Kažem decu zato što matori mogu samo da se foliraju po pitanju Zvjaginceva zato što ima tako odgovara...

+100

 

piše u naslovu filmovi koji se retko prikazuju. retko prikazuju, retko prikazuju, retko prikazuju

Link to comment

Nije bio emitovan tad, mozda veceras potrefe (RTS1 u 00:45), dok se na HRT1 u 23:27 daje Zvjagincevo "Izgnanstvo". Ne propustiti.

 

2n0v4nt.jpg

 

14m9eed.jpg

 

 

Hvala na tipu, sa zadovoljstvom ću da pogledam!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...